Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gorąco polecam! wątek zamknięty Profesjonalne usługi przesympatycznej Pani Sary. Polecam na każdą okazję....
~Wiesława Kołosowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2018

Makijaż wątek zamknięty Talent Sary (bo uważam, że to słowo, aniżeli słowo "praca", bardziej pasuje...
~Magdalena Dybowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2018

Absolutnie polecam wątek zamknięty Od wielu lat śledzę pracę duetu SISstyle i wielokrotnie miałam okazję być...
~Marta Pałucka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 stycznia 2018

dieta Kaczmarek wątek zamknięty Obsługa perfekcyjna
~Katarzyna Kaczmarek, Lider Forev
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 stycznia 2018

Polecam z całego serducha wątek zamknięty Mój makijaż w dniu ślubu wyglądał idealnie do późnych godzin nocnych, a tym...
~Alina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lutego 2017

Rewelacja wątek zamknięty Mój makijaż ślubny przerósł moje oczekiwania. Nigdy wcześniej nie wyglądałam...
~Renata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lutego 2017

Absolutnie polecam SISSTYLE wątek zamknięty Absolutnie godna uwagi usługa. Bardzo punktualne.Doskonała propozycja...
~Maria P.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 marca 2016

Polecam wątek zamknięty SiSstyle to ogromna dawka kreatywności, mając dziewczyny na planie zdjęciowym...
~Sandra
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 marca 2016

wspaniałe wątek zamknięty Bardzo polecam współpracę z tak zdolnymi siostrami, poza pełnym...
~Dominika Śnieg
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 marca 2016

polecam! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, rzetelność, a co najważniejsze ogromna kreatywność,...
~Maja Jasek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lutego 2016

polecam wątek zamknięty profesjonalistki w kazdym calu. dodatkowo przemile dziewuchy!
~Aleksandra G
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lutego 2016

pełen profesjonalizm wątek zamknięty Jestem fotografem reklamowym. Wielokrotnie współpracowałam z SISstyle przy...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lutego 2016

Polecam wątek zamknięty Godne uwagi. Godne polecenia. Elegancka usługa.
~zolw
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lutego 2016

przepiękny makijaż ślubny wątek zamknięty Polecam z całego serca. Piękny makijaż w dniu mojego ślubu. Efekt...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lutego 2016

Wygrywają osobowością... wątek zamknięty Talent plus osobowość! Czysta przyjemność kreatywnej współpracy!
~Tes
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lutego 2016

Jestem zachwycona! wątek zamknięty Makijaż? Stylizacja? Tylko u niezwykle kreatywnych dziewczyn z SISstyle!...
~eM
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry