Widok

SKANDAL!!!!!

Witam. Byłam tam 1 sierpnia z narzeczonym. Usiedliśmy przy stoliku, zamówiliśmy piwo. Po godzinie podszedł do nas szef i mówi że to jest stolik 4-osobowy więc on musi do nas dosadzić dwie osoby. Oczywiście nie zgodziliśmy się i powiedzieliśmy że byliśmy tu pierwsi i nie chcemy obcych osób, a on na to że on już przeprosił a my powinniśmy siedzieć przy stolikach 2-osobowych. Ja mu na to że jesli takowe by były to bym usiadła a jak chce przyjąć więcej gości to niech dostawi stoliki i weźmie od nas krzesła a on że ja mam mu nie mówić co on ma robić. Po nastepnej godzinie przyszedł do nas ochroniarz i stwierdził że ten stolik przy którym siedzimy jest zarezerwowany od 22, a żadnej kartki z napisem rezerwacja nie było! Zaczeliśmy to mówić temu ochroniarzowi a on do nas że to nie jest nasza restauracja, to nie jest do oglądania beach party, a my tylko siedzimy i pijemy piwo od kilku godzin. Więc stwierdziłam że jeśli nas wyrzucają to nie zapłacimy rachunku. Wstaliśmy i chcieliśmy już iść kiedy kelnerka do nas przyszła z rachunkiem. Gdy powiedzieliśmy co się stało stwierdziła że nie ma żadnej rezerwacji. Niestety po 15minutach przyszedł ochroniarz i szefowa stwierdzając że musimy sobie iść
Moja ocena
obsługa: 1
 
menu: -
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Szanowni Państwo, niniejszym wyjaśniamy, że z całą pewnością nikogo z naszego lokalu nie wypraszaliśmy. Ze względu na specyfikę tego dnia(beach party) i znaczne obłożenie miejsc na tarasie, w drodze wyjątku sam właściciel lokalu zwrócił się z prośbą o udostępnienie wolnych miejsc przy Państwa stoliku. Poniewaz nie spotkało się to ze zrozumieniem z Państwa strony, szef lokalu polecił pozostawić Państwu stolik do dyspozycji do czasu zakończenia konsumpcji (1 piwa na osobę - całość zamówienia) do momentu kiedy stolik miał być zajęty przez zaplanowaną rezerwację. Po upływie tego czasu kelnerka podeszła do stolika celem skasowania rach. za skonsumowane piwo. Uważamy, że regulowanie rachunków jest rzeczą oczywistą.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widać, że Pani Magdalena nie umie odróżnić restauracji od kufloteki.. W restauracji nie sączy się przez zęby 0,5l piwa za 6zł przez parę godzin.. Jeszcze taniej będzie zaopatrzyć się w piwo w puszce i usiąść na plaży... Efekt podobny!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry