najkbardziej niekompetentna firma z jaką się spotkałam.nie tylko brak kontaktu ale i chęci kontaktu z klientem!!!pierwwszy numer tel. nieaktulany, z drugim lepiej ale nie zawsze można się dodzwonić bo jak jest za duzo telefonów na linii to wogóle odrzuca połaczenie.ponoć przesylka była do mnie 2 razy dostarczana, ale najmniejszego śladu po kurierze nie było-brak awizo.jak udało mi się wkoncu dodzwonic do CallCenter bo mojej przesyłki juz nie było w systemie to wyznaczyli mi nowy termin-cały dzień czekłaam w domu jak na szpilkach-wieczorem zadzwonilam okazalo się że kurier już był ale pomylił adresy i zostawił awizo gdzie indziej.poszłam pod ten adres ale tam awizo tez nie było,miał przywieźć przesyłkę w nastepnym dniu ale w godzinach w których mi nie pasowało,w Call Center powiedzieli ze mam nastepnego dnia zadzwonić i mnie z nim połaczą-niestaty sami sie z nim połaczyc nie mogli.Poprosiłam o bezpośredni numer telefonu-jest tajny,bo prywatny,poprosilam zeby sie z nim skontaktowali i oddzwonili do mnie-nie mogą bo ja muszę byc na lini jak się z nim kontaktują.po kilkunastu telefonach dowiedziałam się ze juz był i więcej nie bedzie i mam sobie sama odebrać przesyłke!!!SKANDAL!!