Widok

SKANDALICZNE TRAKTOWANIE KLIENTÓW

Dnia 05.12.2012 r. o godz. ok. 15:00 dokonywałem zakupów w sklepie REAL przy ul. Kołobrzeskiej w Gdańsku. Wszedłem na teren sklepu z plecakiem na plecach, gdyż wracałem z uczelni i miałem w nim materiały, książki etc. Wchodząc nie zostałem zatrzymany przez ochroniarza w celu np. zaplombowania plecaka. Zrobiwszy zakup 2 produktów spożywczych, poszedłem do kasy "szybkiej obsługi". Kiedy przyszła moja kolej, kasjerka poprosiła mnie o pokazanie zawartości plecaka, tłumacząc że takie są procedury. Pierwszy raz spotkałem się z takim chamstwem, zostałem potraktowany jak złodziej. Dodam, że zawartość plecaka okazałem, nie chcąc robić zamieszania. Wiem, że tylko policja ma prawo przeglądania zawartości bagażu. Takie traktowanie klientów zniechęca do robienia zakupów w tym sklepie. A pani kasjerka nie wie, jaka jest jej rola, gdyż tego typu prośby powinna wystosować ochrona przy wejściu do sklepu.

OGÓLNIE NIE POLECAM!!! Dodam, że wiele razy nie zgadzały mi się ceny na paragonie z cenami na półce. Lepiej tym się zajmijcie.
Moja ocena
Auchan kategoria: Hipermarkety
obsługa: 1
 
asortyment: 1
 
promocje: 1
 
lokalizacja: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Razem z narzeczonym zostalismy nieslusznie oskarzeni o otwarcie kilku pudelek z zapachami do samochodu. Gosc przywlokl wszystkie opakowania jakie zostaly otwarte przez wczesniejszych klientow, a potem zaczal straszyc policja. Nie mielismy czasu i ochoty sie uzerac bo komu udoWodnie ze zapach ktory wacham na nagraniu byl juz rozerwany. W rezultacie wyrzucilismy te smierdziuchy do kosza tak jak kilkadziesiat zlotych. Zostalismy obrazeni i potraktowani jak wandale. Wstyd. Chamstwo, brak oglady. Polityka sklepu totalne dno. Nie szanuja klientow. Gdyby auchan byl ostatnim sklepem na ziemi wolalabym jesc korzonki. Nigdy tam nie wroce.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry