Widok

Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Praca w domu - Stała lub dodatkowa
cena 1 680 PLN
opis ogłoszenia
Witam! Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Pracuj w domu. Aktualne cały kraj. Składanie długopisów to prosta praca manualna, którą może wykonać każdy. Nie potrzeba tutaj żadnego specjalnego wykształcenia, umiejętności czy specjalistycznego sprzętu. Pracując przy długopisach można bardzo dobrze zarobić, nawet 0,75 zł. za 1 sztukę w zależności od rodzaju długopisu. Towar będą Państwo mogli zamawiać w ilościach jakie potrzebujecie, będą Państwo mogli wybrać rodzaj długopisów do składania lub zająć się kilkoma rodzajami. Pracując w domu mogą Państwo zarobić od 1680 - 2800 zł miesięcznie. Pracę można przerwać w dowolnym momencie bez ponoszenia żadnych konsekwencji. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do nas zgłoszenia pisemnego listem zwykłym lub poleconym na adres: Smart skr. poczt. 3 Warszawska 34 62-300 Września które powinno zawierać: - imię i nazwisko - dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym - zaadresowaną do siebie kopertę zwrotną + dwa znaczki pocztowe za 2,35 zł (luzem) - numer telefonu lub adres e-mail. Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy do Państwa szczegółową ofertę oraz materiały zgłoszeniowe. Pozdrawiamy. Smart.
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 47
uwaga pracownik gospodarczy to lipa....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
A możesz podac lub sie dowiedziec co to za firma ?? Z góry dziękuje, Pozdrawiam. Proszę o odp na maila aga693@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A wystarczy sprawdzić cały wpis adresu mail lub telefonu w google i zawsze wyskoczy ,że niestety ktoś naiwny wpłacił i opisał że OSZUSTWO , wszędzie gdzie jest wpłata jakakolwiek drobna czy do 100zł to jest naciąganie a spróbujcie napisać albo zadzwonić , że odbierzecie sami bo akurat jesteście pod tm adresem.Śmiech totalny.
Nie dajcie się nabierać!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my też zostali oszukani zakładamy sprawe tej firmie 570-513-387
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja tez prosze o namiar calusna17@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też proszę o namiary tej uczciwej firmy, ponieważ jestem w trudnej sytuacji materialnej i nie mogę pójść do pracy z góry dziękuję. Mój adres e mail. btrzaskoma@wp.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poprosze o namiar na to pewne chalupnictwo kajar1984@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawdziwy oszuści!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to złodzieje naciągacze. też dałem się naciągnąć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do kan,prosze o pomoc w kontakcie na to prace chalupniczo,jestesmy z zona bezrobotni mamy 3 dzieci na wychowaniu,z góry dziekujemy

marcinmonika11@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy ktoś miał kontakt z takim ogłoszeniem z firmy"mbhm-service
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam czytam na forum o firmie Smart o składanie długopisów i widzę że jest to firma nie uczciwa i jeśli mogę prosić o adres firmy uczciwej i jakiś kontakt to bym była wdzięczna bo widzę że dostał(a) Pan(i) e-meila z uczciwą firmą. Mój e-mail agasi0@vp.pl
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzien dobry czy ta firma to naprawde nie sa oszusci i czy wyplacaja kase za prace.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
moglbys podac namiary do tej uczciwej firmy bardzo proszę ponieważ jestem w naprawdę bardzo trudnej sytuacji materialnej proszę o kontakt xmolox327@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś mógłby mi podać namiary na firmę, w której można zarobić i nie zostać oszukanym. Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie informacje. Bardzo zależałoby mi na dodatkowej pracy. Z góry dziękuję, a to mój adres e-mail pat.ur@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli ma ktoś kontakt do sprawdzonej i rzetelnej pracy chałupniczej
proszę o kontakt na e-maila sylka28@poczta.onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam czy mogłabys sie dowiedziec w jakiej firmie twoja znajoma składa te długopisy.. i jak mozesz odezwij sie na mego meila izzka2109@vp.pl z gory dziekuje i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy też mogłabym poprosić o namiary uczciwej firmy? Z góry dziękuję.
olusiam.204@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracuj w domu. Aktualne cały kraj.

Składanie długopisów to prosta praca manualna, którą może wykonać każdy. Nie potrzeba tutaj żadnego specjalnego wykształcenia, umiejętności czy specjalistycznego sprzętu. Pracując przy długopisach można bardzo dobrze zarobić, nawet 0,75 zł. za 1 sztukę w zależności od rodzaju długopisu. Towar będą Państwo mogli zamawiać w ilościach jakie potrzebujecie, będą Państwo mogli wybrać rodzaj długopisów do składania lub zająć się kilkoma rodzajami.

Pracując w domu mogą Państwo zarobić od 1750 - 2800 zł miesięcznie.

Pracę można przerwać w dowolnym momencie bez ponoszenia żadnych konsekwencji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do nas zgłoszenia pisemnego listem zwykłym lub poleconym na adres:

Smart
skr. poczt. 3
Warszawska 34
62-300 Września

które powinno zawierać:

- imię i nazwisko
- dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym
- zaadresowaną do siebie kopertę zwrotną z naklejonym znaczkiem za 2,35 zł
- numer telefonu lub adres e-mail.

Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy do Państwa szczegółową ofertę oraz materiały zgłoszeniowe.

Zgłoszenia drogą pocztową są dla nas gwarancją, że trafią do nas osoby faktycznie zainteresowane pracą, a nie tylko zaspokojeniem swojej ciekawości kosztem naszej pracy i obsługi. Jesteśmy jedyną legalnie działającą firmą na rynku.

Pozdrawiamy.
Smart.

NIP 667-156-95-69
Regon 302692228


Z tego wynika ze dalej oszukują teraz podają nawet regon Pozdrawiam Was wszystkich oszukanych..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam z tej strony alina poprosiłam bym namiary na pewne chałupnictwo
alajab@vp.pl z góry dziękuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry