Widok

Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Praca w domu - Stała lub dodatkowa
cena 1 680 PLN
opis ogłoszenia
Witam! Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Pracuj w domu. Aktualne cały kraj. Składanie długopisów to prosta praca manualna, którą może wykonać każdy. Nie potrzeba tutaj żadnego specjalnego wykształcenia, umiejętności czy specjalistycznego sprzętu. Pracując przy długopisach można bardzo dobrze zarobić, nawet 0,75 zł. za 1 sztukę w zależności od rodzaju długopisu. Towar będą Państwo mogli zamawiać w ilościach jakie potrzebujecie, będą Państwo mogli wybrać rodzaj długopisów do składania lub zająć się kilkoma rodzajami. Pracując w domu mogą Państwo zarobić od 1680 - 2800 zł miesięcznie. Pracę można przerwać w dowolnym momencie bez ponoszenia żadnych konsekwencji. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do nas zgłoszenia pisemnego listem zwykłym lub poleconym na adres: Smart skr. poczt. 3 Warszawska 34 62-300 Września które powinno zawierać: - imię i nazwisko - dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym - zaadresowaną do siebie kopertę zwrotną + dwa znaczki pocztowe za 2,35 zł (luzem) - numer telefonu lub adres e-mail. Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy do Państwa szczegółową ofertę oraz materiały zgłoszeniowe. Pozdrawiamy. Smart.
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 47
ja piepppp a właśnie miałam wysyłać kopertę, znalazłam ogłoszenie i napisałam mejla, odpisali mi identyczną wiadomość....raaaany ale bym się przejechała, a właśnie mnie coś tak tchnęło żeby sprawdzić...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście że to oszuści bo mówią o kaucji w wys. 49zł a przy wpłacie na konto nr 87109012160000000122904922 podają tytuł wpłaty ; instruktaż . Nie wpłacajcie żadnych pieniędzy !!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kan, zapytaj tej znajomej czy to ta sama firma. Może są różne firmy :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znajduję się w trudnej sytuacji finansowej. Jestem zainteresowana pracą tego rodzaju. Proszę jak możesz prześlij mi dane tej uczciwej firmy. Nie stać mnie na to żeby ktoś mnie oszukał. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
nie wpłacaj bo to są oszuści
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
a czy mogłabym prosić o kontakt do tej uczciwej firmy gdzie pracuje znajoma? Proszę o odpowiedź na e-mail: aneta-dulisz@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kiedys wyslalam kase podobnej firmie. Nic od nich nie dostalam. Wyslala informacje, ze jesli nie zwroca mi kasy to zglosze na policje i napisze ogloszenie z ostrzezeniem. O dziwo zwrocili mi pieniadze. Jak widac kiedys sie bali. Mysle ze pozew zbiorowy nic tu nie da. Zglosic to na policje moze sie za nich wezma. Na przyszlosc radze zanim wyslecie cos firmie to przejrzyjcie internet z forami. Tu tez sa pozytwne opinie pisane zapewne przez oszustow, zeby to uwiarygodnic.
Mozna tez zglosic do mediow niech zajma sie tym procederem.
Zblizaja sie wakacje a oszusci musza na nie zarobic.
Pozdrawiam Anna
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
wysłałam dzisiaj i dostałam maila od nich z inna firma ze inwestować i zarabiać jak profesjonalista niby Czekam teraz co mi odeślą,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ich tez sprawdzilam i po nipie weszlam w rzekomom firme smart i co?Pani urszula cz. zajmuje sie wygawanie ksiazek hehe to oszusci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prosze namiary do uczcwej firmy potrzebuje dorobić:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również zostałam oszukana
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
prosze info do legalnej firmy weronikamaciejewska92@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma na nich haka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam , czy macie Państwo siedzibę we Wrocławiu ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo byłabym wdzięczna o namiary.Czy to firma smart?marta_mallek@wp.pl
Pozdrawiam i byłabym wdzięczna za odpowiedź.
Marta Mallek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Bardzo prosiłabym o namiary na uczciwą firmę. Potrzebna mi praca chałupnicza. Mój email: marta_mallek@wp.pl
Pozdrawiam.
Marta Mallek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie , czy wy macie choć trochę oleju w głowie ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez i by sie przydał taki namiar na uczciwa firme i legalna prosze o pomoc
grazynka.kuliszow@op.pl
z góry dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam a czy ponosimy jakeś koszty za towar
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj mam pytanie czy wpłaciłaś tą kwote 49 zl jak tak to czy dostałaś od nich materiały czy akurat się już nie odezwali a kasa przepała pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry