Widok

SKRADZIONO WÓZEK

No i mnie też dopadło...ktoś wczoraj się połasił na moją spacerówkę :(

Jakby ktoś z okolic pogórza widział proszę o info

image

Z przodu jeszcze taka tacka powinna być
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
a gdzie dokładnie ci go ukradli ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja podobnie też zwróciłam uwagę z tym ze siedziska nie było bo pewnie wyrwali specjalnie ale nowiutki stelaż a kółka błyszczały jeszcze nowością.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a właśnie ostatnio zwróciłam uwagę na złomiarzy że pchają w bdb stanie wózki a na nich złom..ciekawa jestem skąd oni te wózki biorą..
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki Hexusia, ja się wieczorem przejdę po dzielnicy i się rozejrzę wśród złomiarzy.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nam skradziono ok 2 miesiące temu,zgłosiłam na policję,wózek się nie znalazł a sprawa już umorzona:(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie tam już nic nie zdziwi. mi na pogórzy ukradli wąż ogrodowy wart kilka złotych także wózek jest cennym łupem dla niektórych. buractwa nie wytępisz.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
normalne to to nie jest....patologia i tyle
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem z pogórza także będę loookać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak można ? Normalnie, czaisz się czy nikt nie paczy i bierzesz jak swoje ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
współczuję :( nam kiedyś spod drzwi z wózka ukradli kocyk :( taki śiczny....ahhhh jak tak można? żeby okradać dzieci?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
matko kochana wózki kradna juz nawet??!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry