Widok

SOKOŁÓWKA W STRASZYNIE???

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam serdecznie, mam pytanie miał ktoś może wesle w Straszynie w Sokołówce? podoba mi się tam, nie jest tak tradycyjnie, może ktoś będzie wiedział jak tam jedzenie, obsługa itp....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A masz moze adres? Jest to restauracja czy hotel?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie jest to hotel, tylko typowa chata myśliwska... jest połozona zaraz obok Hotelu Merkury w Straszynie.. www.biesiada.gda.pl

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie jest to hotel, tylko typowa chata myśliwska... jest połozona zaraz obok Hotelu Merkury w Straszynie.. www.biesiada.gda.pl

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam tam wesele 1 października tego roku i jestem w 100% zadowolona,moi goście też.Obsługa rewelacyjna,nie można im nic zarzucić.Kelnerki ubrane na ludowo,miłe i uśmiechnięte.Szefostwo a zwłaszcza Pan Zbyszek.Jedzenie,palce lizać.Jeszcze wciąż na samą myśl ślinka mi cieknie.A moi goście wciąż wspominają.fajnie,że przez cały czas jest nielimitowana kawa,herbata.To ważne.Jedzenia jest mnóstwo,więc dla nikogo nie zabraknie a i na następny dzień jest sporo do zabrania.poza tym szef czuwa nad przebiegiem imprezy przez całą noc,więc można mieć spokojną zabawę.Jeszcze raz gorąco polecam!!!!Życzę udanej zabawy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chciałam napisać ,że szefostwo a zwłaszcza Pan Zbyszek super.Wspólpraca z Nim to czysta przyjemność.Sympatyczny ,kompetentny a w dodatku ma się wrażenie jakby się znało Go od lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej,,, a nie chcialabys mi przeslac na maila zdjecia z wystroju stołów chaty i ogolnie z "sokolowki".. bardzo mnie to ciekawi jak mozesz to napisz do mnie jastine@wp.pl

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Straszyn

Kto wpadł na pomysł likwidacji pojemnika na odzież vis"a"vis os. Modrego? (6 odpowiedzi)

Gdzie wrzucać używaną odzież, której już nie nosimy a chcemy się jej pozbyć? Do śmietnika?...

do góry