Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super wątek zamknięty Plecam ja się ktoś tam dostanie powodzenia dla najlepszych
~JEFF
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

Szkoła na 5 wątek zamknięty Wybrałem tę szkołę ze względu na: - kameralną atmosferę - dobra lokalizację -...
~Przemysław
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

nie polecam wątek zamknięty Klasy 1 -3 owszem, wszystko fajnie i super ale od 4 klasy zaczynają się...
~anonim
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

SP nr 39 w Gdansku (Obywatelska) - bede wdzieczna za opinie! wątek zamknięty Proszę o szczegolowe opinie na temat Szkoly Podstawowej nr 39 w Gdansku przy...
agnicha78
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2014

Szkoła na miarę dwudziestego pierwszego wieku. wątek zamknięty Poziom nauczania wysoki,chyba ,że ktoś uczyć się nie chce,ale nauczyciele do...
~Mariola
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 marca 2014

Najwspanialsza szkola wątek zamknięty Jestem mama 2 zerowkowiczow i jestem zachwycona nauczycielami w szkole i...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 stycznia 2015

POLECAM WSZYSTKIM wątek zamknięty Witam serdecznie. Byłem gościem Dnia Otwartego i jestem bardzo mile...
~Krzyś
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2014

Odkrywam, że szkoła może być SUPER! wątek zamknięty Jestem rodzicem dziecka uczęszczajacego do szkoły i mogę przyznać, że szkola...
~Marek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 marca 2014

zajęcia dla maluchów wątek zamknięty Szkoła kameralna, ładna, przyjazna małym dzieciom. Polecam zajęcia dla 3-4...
~tata
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 marca 2014

Szkoła jest cool wątek zamknięty Jestem Absolwentem tej szkoły . Dzięki niej dostałem się do mojego...
~Jasiek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 marca 2014

Polecam szkołę wątek zamknięty Jestem mamą 2 dzieci .Jedno już chodzi do szkoły (zerówka) drugie pójdzie od...
~Danka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 marca 2014

Fajna, przyjazna dzieciom szkoła wątek zamknięty Jak napisałem szkoła fajna, przyjazna dzieciom. Kiedy się wejdzie do środka...
~Irek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 marca 2014

Szkoła przyjazna maluchom! wątek zamknięty Miałam obawy czy posyłać moją córkę do szkoły...Dzięki tej szkole i...
~Młoda mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lutego 2014

Anna - opinia wątek zamknięty Szkoła bardzo dobrze wyposażona, przyjazna dzieciom, nauczyciele mili....
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 maja 2013

Szkoła na 6 wątek zamknięty Super szkoła, wykwalifikowana kadra pedagogiczna, świetne wyposażenie i...
~AAA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 maja 2013

Szkoła Podstawowa 39 wątek zamknięty Polecam wszystkim rodzicom i ich pociechom wybór tej szkoły. Jest to szkoła...
~maria
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 maja 2013

Super Szkoła wątek zamknięty Super Szkoła
~polna
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 marca 2013

Treść wątek zamknięty Szkoła przyjazna dzieciom i rodzicom, wykwalifikowane grono pedagogiczne,...
~Mama ucznia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 maja 2013

WROTA SUKCESU wątek zamknięty Najlepsza z możliwych opcji jeżeli chodzi o intelektualno -społeczną...
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 maja 2013

mama Natalki - opinia wątek zamknięty Dużo ciekawych propozycji zajęć dodatkowych, szczególnie ważne dla dzieci...
~mama Natalki
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
32

postów

27

wątków

do góry