Szkoła Podstawowa nr 52

Szkoły podstawowe

Gdynia, Stefana Okrzei 6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marzena - opinia wątek zamknięty Szkoła jest bardzo dobrze przygotowana dla dzieci młodszych jak i starszych...
~Marzena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 stycznia 2020

Mm - opinia wątek zamknięty W szkole pracują wspaniali, zaangażowani nauczyciele. Program zajęć...
~Mm
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 stycznia 2020

Dobrze że to przeszłość wątek zamknięty Kilka miesięcy temu skończyłam tę szkołę i wreszcie odetchnęłam z ulgą....
~Abc
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 grudnia 2016

zdecydowanie odradzam - najgorsza szkoła wątek zamknięty nauczycielka od polskiego- taka szara myszka co stoi w kącie i nie potrafi...
~xyz
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 marca 2016

Zdecydowanie polecam Gimnazjum nr 4 w Gdyni!!! wątek zamknięty Jestem absolwentką Gimnazjum nr 4 w Gdyni.Niedawno ukończyłam to gimnazjum...
~absolwentka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2016

Polecam każdemu kto chce się uczyć, a przy okazji rozwijać swoje pasje! wątek zamknięty Szkołę ukończyłem rok temu. Chodziłem do klasy artystycznej. Oprócz...
~Maciej - absolwent
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 czerwca 2016

Miejsce, gdzie spełniają się marzenia. wątek zamknięty Najbardziej zaangażowani ludzie na świecie. Praktycznie u każdego nauczyciela...
~Zachwycona absolwentka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2016

Tam spełniają się marzenia wątek zamknięty Jestem absolwentką tego gimnazjum i z ręką na sercu mogę powiedzieć że były...
~Artysta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2016

Po co... wątek zamknięty Po co wogóle opisywać, jest to jedna z najlepszych szkół w Trójmieście, w...
~Kasztan - MKW
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 czerwca 2008

najlepsza szkoła pod słońcem!!!! wątek zamknięty Jestem na pierwszym roku nauczania w tej szkole. Uczęszczam do klasy...
~uczennica 😉
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 maja 2015

Polecam wątek zamknięty Poziom nauczania na dużym poziomie.Grono Pedagogiczne jest bardzo otwarte dla...
~mama ucznia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 marca 2015

Polecam!! wątek zamknięty Najlepsza 3 lata mojego życia , mnóstwo wyjazdów za granice , świetna zabawa...
~teefbe
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 lipca 2011

polecam! wątek zamknięty świetna szkoła. warto do niej iść. nauczyciele i trenerzy są naprawdę w...
~takajedna
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 lutego 2011

Kamila - opinia wątek zamknięty świetna szkoła. wspaniali ludzie, szczególnie w klasie teatralnej 2006/2009
~Kamila
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2008

pain - opinia wątek zamknięty Szkoła jest świetna, za nie którymi nauczycielami nie przepadam, ale to chyba...
~pain
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 lipca 2008

najlepsze gim w gdyni wątek zamknięty W tym roku odeszlam z tej szkoly. Sa tam niektorzy fajni nuaczyciele. mialam...
~Ania 3h
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2007

slawek87 - opinia wątek zamknięty Choć skończyłem tą szkołę 4 lata wspominam ją bardzo miło.Fajna...
~slawek87
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 czerwca 2007

~...
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 czerwca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
27

postów

18

wątków

do góry