Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
. - ocena Tragiczna szkoła z koszmarnym systemem edukacyjnym, słabą kadrą dydaktyczną...
~.
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 24 października 2023

Szymon - opinia Dołączam do grona zadowolonych rodziców, a dzieci z pewnością też do wielu...
~Szymon
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 marca 2022

Mama - opinia wątek zamknięty Zero przygotowania pedagogicznego, Kadra słaba, zasady jak w wojsku. Brak...
~Mama
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 marca 2022

Angelika - opinia wątek zamknięty Zaczynaliśmy od przedszkola, teraz córeczka chodzi do 5-tej klasy szkoły...
~Angelika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 lutego 2022

Ania - opinia wątek zamknięty Zajęcia informatyczne to świetna opcja. Mam to na miejscu w szkole, a...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 stycznia 2022

Daria - opinia wątek zamknięty Czytałam opinie i wybrałam tak dla córki tą szkołę. Przekonało mnie też to że...
~Daria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 grudnia 2021

Monia - opinia wątek zamknięty polecam i to bardzo! Szkoła jest super
~Monia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 listopada 2021

Kinga - opinia wątek zamknięty Nie byłam przekonana o prywatnej szkoły, ale po którejś pozytywnej opinii...
~Kinga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 października 2021

Mati - opinia wątek zamknięty Szkoła prywatna to bardzo dobry wybór, Te Vizja stanęła na wysokości zadania...
~Mati
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 września 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Nie wiedziałam, że wybór szkoły podstawowej jest tak ważny, no ale też nie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 sierpnia 2021

mariolka - opinia wątek zamknięty Ze szkoły podstawowej jestem zadowolona, najbardziej to moja córka. Jest w 4...
~mariolka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 lipca 2021

Olek - opinia wątek zamknięty Ocena na maksa - jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Córka sobie chwali i...
~Olek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 czerwca 2021

X - opinia wątek zamknięty Nie polecam ,ze względu na relacje dzieci w które ingerują rodzice.Chora...
~X
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 czerwca 2021

Piotrka - opinia wątek zamknięty Dużo rzeczy można opowiedzieć o tej szkole, ja zawsze wypowiadam się w samych...
~Piotrka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 maja 2021

Klara - opinia wątek zamknięty Porównywałam kilka szkół w okolicy i dobrze się stało, że wybrałam Te Vizje,...
~Klara
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 kwietnia 2021

Milenka - opinia wątek zamknięty Zapisaliśmy córkę do szkoły podstawowej i już po pierwszym roku żałowaliśmy,...
~Milenka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 marca 2021

Super Mama - opinia wątek zamknięty Muszę pochwalić tą szkołę za świetne podejście do nauki online;) Poradzili...
~Super Mama
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 maja 2020

Julia M. - opinia wątek zamknięty Nasze dziecko właśnie skończyło 6 klasę w tej szkole. Jestem pewna, że wybór...
~Julia M.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 grudnia 2020

AnnaG - opinia wątek zamknięty Nasze dziecko zaczęło naukę w tej szkole od września. Za długo nie...
~AnnaG
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 listopada 2020

Julia - opinia wątek zamknięty Dziecko na początku chodziło do innej Szkoły Podstawowej i postanowiliśmy je...
~Julia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 października 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry