Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka Klein - ocena nowy temat Kilka dni temu miałam operację usunięcia tarczycy. Dziękuję całemu...
~Agnieszka Klein
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 23 marca 2024

Mariola Wysocka - ocena Miałam usuwaną całą tarczycę 14.grudnia 2023 roku w szpitalu MSWiA z powodu...
~Mariola Wysocka
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 30 stycznia 2024

anonimowy - ocena Chciałam wyrazić swoją opinie o oddziale chorób wewnętrznych MSWiA w Gdańsku,...
~anonimowy
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 12 stycznia 2024

Krystyna Łabusińska - ocena Serdeczne podziękowania dla Pani Ewy pielęgniarki bariatrycznej za całościowe...
~Krystyna Łabusińska
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 20 września 2023

Robert - opinia Też profesjonalna obsługa cieszyć się ze mamy takich lekarzy i pielegniarki
~Robert
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 30 lipca 2023

Janina - opinia Miałam przeprowadzane badanie Eus dróg żółciowych i jestem pod wrażeniem...
~Janina
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 15 lipca 2023

Anna Dragańska - opinia Wspaniała opieka, przemili ludzie zaczynając od Pana i Pań na izbie przyjęć...
~Anna Dragańska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 grudnia 2022

Emilia - opinia Dziś wychodzę do domku miałam operowana tarczycę z powodu nowotworu...
~Emilia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 lipca 2022

Karolina W. - opinia Dwa dni temu miałam operowaną tarczycę, rozpoznanie nowotwór złośliwy. Byłam...
~Karolina W.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 maja 2022

Krystyna - opinia Jestem po zabiegu tarczycy, bałam się strasznie i zupełnie niepotrzebnie....
~Krystyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 maja 2022

jarek - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję oddzialowi chrurgicznemu za udany zabieg usuniecia tarczycy...
~jarek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 lutego 2022

Wojtek - opinia wątek zamknięty Super obsługa! Mili sympatyczni dobrzy ludzie, od przyjęcia do wypisu.
~Wojtek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 stycznia 2022

Pielas Stanisława - opinia wątek zamknięty Najlepszy szpital, znakomity personel medyczny jak również personel...
~Pielas Stanisława
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 listopada 2021

Wiktor Sampolski - opinia wątek zamknięty 30.09.2020 zgłosiłem się do lekarza kwalifikującego na zabiegi. Byłem...
~Wiktor Sampolski
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 października 2020

Małgorzata Kubik - opinia wątek zamknięty Na zabieg artroskopi czekałam dość długo. Ale warto było. Podczas całego...
~Małgorzata Kubik
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 października 2021

MF - opinia wątek zamknięty Polecam opiekę lekarską, jest na najwyższym poziomie. Lekarze empatyczni,...
~MF
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 października 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Bylam operowana przez Pana Doktora Tomasza Osęka, najwspanialszy czliwiek i...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 maja 2021

Kledzik Elzbieta - opinia wątek zamknięty Zabieg robił mi Dr.Babicki cudowny człowiek i bardzo dobry specjalista...
~Kledzik Elzbieta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 stycznia 2021

Izabela - opinia wątek zamknięty Bylam pacjentka na Oddz. Chirurgii. Pelna kultura, profesjonalizm, oddanie...
~Izabela
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 października 2020

Elżbieta - opinia wątek zamknięty Miałam zabieg 02.03.2020 wycięcia tarczycy. Oddział chirurgi jest na wysokim...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 marca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
117

postów

99

wątków

do góry