Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sp38 wątek zamknięty Kto pisze o tym, że jest niski poziom moje dziecko jest w klasie 4,...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 listopada 2018

odradzam wątek zamknięty Ja również odradzam posłanie dziecka do tej szkoły. Mało nauki, dobre oceny...
~bardzo rozczarowany rodzic
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 września 2018

Niezadowolony i oszukany!!!! wątek zamknięty Szkoła ta jest jedną wielką porażką! Nie ma prawa nazywać się placówką...
~oburzony rodzic!!!!
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 marca 2010

Wielkie Tak od Fundacji Pasja i Talent wątek zamknięty z przyjemnością wystawiam bardzo pozytywną opinię SP nr 38 w Gdańsku. Jako...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 marca 2017

Zdecydowanie tak wątek zamknięty Szkoła jest godna polecenia.Moja starsza córka uczęszczała do podstawówki i...
~Beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 maja 2016

bardzo dobra, przyjazna szkoła wątek zamknięty Nie zgadzam się z negatywnymi ocenami tej szkoły. Poziom nauczania jest...
~mama79
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 listopada 2014

Zamiatanie w tej szkole należy do dyrekcji nie do sprzątaczek wątek zamknięty Jeśli chodzi o zgłaszanie problemów do dyrekcji tej szkoły nie polecam bo dać...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 listopada 2014

ODRADZAM!!! wątek zamknięty Szkoła może wyposażona,zaplecze też niezłe, ale to są jedyne atuty,które są...
~rodzic
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 listopada 2012

Odradzam wątek zamknięty chodzę do tej szkoły i kończę właśnie kończę podstawówkę. Nie zamierzam...
~uczennica
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lutego 2014

super szkoła wątek zamknięty Moje dziecko też uczęszcza do powyższej placówki i nie zgadzam się z obelgami...
~mężczyzna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 grudnia 2012

Polecam wątek zamknięty Szkoła bardzo przyjazna, kadra kompetentna, rozwiązuje problemy, pomaga...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 grudnia 2012

rewelacja !!!!! wątek zamknięty Szkoła na bardzo wysokim pozimie. Pięknie wyposażona, kadra pedagogiczna...
~cichy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 grudnia 2012

ODRADZAM wątek zamknięty Jak wskazuje zamieszczony przeze mnie nagłówek,zdecydowanie odradzam...
~Niezadowolony
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 września 2010

SKANDALICZNE PODJEJŚCIE KADRY !!!!! wątek zamknięty Kadra nauczycielska prezentuje rażący brak zrozumienia dla potrzeb ucznia i...
~rodzic
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 lutego 2010

Moja opinia wątek zamknięty Zgadzam się również z tymi osobami ,które wyraziły negatywne opinie o tej...
~matka ucznia z tej szkoły
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 maja 2009

Niezadowolony Rodzicu! wątek zamknięty Od jakiegoś czasu śledzę wpisy dotyczące różnych szkół, między innymi SP 38...
~zaskoczony rodzic i nauczyciel
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 czerwca 2010

Zadowolony absolwent wątek zamknięty Szkoła jest bardzo dobra, wspaniała kadra nauczycielska, atmosfera...
~bardzo zadowolony absolwent
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2010

Zadowolona wątek zamknięty Witam wszystkie niezadowolone mamy :) Kochane czy wasze dzieci uczyły się w...
~mama
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 marca 2010

raczej OK wątek zamknięty Mój syn zaczął uczęszczać do tej szkoły pół roku temu (dołączył do 5 klasy)....
~mama
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 września 2008

beznadzieja wątek zamknięty bezpieczeństwa w tej szkole nie ma wogóle ,nauczyciele nie robią nic dla...
~ZAWIEDZINY RODZIC
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 września 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
31

postów

22

wątków

do góry