Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anonimowy - opinia wątek zamknięty Ta szkoła to tragedia! Większość nauczycieli ma dzieci w nosie (nawet nie...
~Anonimowy
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 kwietnia 2021

SP 4 bardzo dobry wybór! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona i dumna z tego, iż moje dziecko uczęszcza do tej...
~Angelika
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 października 2019

Beton, cement, średniowiecze wątek zamknięty Beznadziejna kadra, uwstecznione nauczanie, duszna atmosfera, demoralizacja...
~Rodzic
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 marca 2019

Doskonała, wszystkim polecam☺ wątek zamknięty Świetna szkoła. Nauczyciele z powołaniem są mocno zaangożowani w swoją pracę....
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 listopada 2017

oburzona - opinia wątek zamknięty Nikomu nie polecam tej szkoły. Poziom bezpieczeństwa jest poniżej krytyki....
~oburzona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 listopada 2016

szkoła nr 4 wątek zamknięty Ta szkoła jest straszna i tragiczna!!!!!!! Nauczyciele i pedagodzy doskonale...
~Zdesperowany rodzic.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 października 2014

ja nie uwazam zeby byla bezpieczna wątek zamknięty ja nie uwazam zeby byla az taka bezpieczna
~mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 marca 2015

Polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim tą szkołę. Placówka jest bezpieczna i przyjazna dla...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2013

sp4 wątek zamknięty świetna szkoła:):):)
~Monika
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2008

jest dobrze wątek zamknięty Szkoła jest ładna i z roku na rok remontowana, wiec nie jest zle. Ja kiedyś...
~Ola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 września 2011

szkoła przyjazna uczniom wątek zamknięty Jestem mamą,która towarzyszy szkole poprzez uczace się tam dzieci od 1998r....
~fania64
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 września 2011

świetna wątek zamknięty s.p 4 to świetna szkoła
~KaMiL
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 lipca 2008

Dobra szkoła ;) wątek zamknięty Pozdrówka dla klasy ,,A'' rok ukończenia szkoły 2009 ;DD
~Klaudia Ł
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 października 2009

sp 4 jest the best wątek zamknięty uczę się w tej szkole już od 5 lat i jestem z tej nauki bardzo zadowolona....
~Weronika J.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 maja 2009

Ola Ł. - opinia wątek zamknięty Uczę się w tej szkole 6 lat i jestem z niej zadowolana ;D
~Ola Ł.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 maja 2009

tak wątek zamknięty sp4 jest bardzo dobra szkola
~MatioO_
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 maja 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
21

postów

16

wątków

do góry