Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
okropne podejscie do dziecka i czlowieka wątek zamknięty Witam moja cura chodzila tu do zeruwki jest przez ta szkole zrazona...
~malwina
5

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2015

Polecam!!!! wątek zamknięty Chodzę do tej szkoły już 6 lat .Szkoła bardzo fajna. Nauczyciele nietolerują...
~Klaudia
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 marca 2015

szkoła Ok wątek zamknięty Fajna szkoła, dziecko nie jest anonimowe, panie z szatnii i woźne do rany...
~ja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 września 2015

nie nie nie wątek zamknięty Chodziłam do tej szkoły i nie wspominam tego okresu dobrze, teraz chodzi tam...
~Joasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 marca 2015

NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty NIE POLECAM!!!!!!! Ludzie uciekajcie z tej szkoły. Nauczyciele nie mają...
~joan
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 marca 2014

Ta szkoła jest świetna wątek zamknięty Właśnie uczęszczam do tej szkoły i jest naprawdę świetna.Pani dyrektor chce...
~Uczennica 5 klasy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 listopada 2013

mama ucznia I klasy - opinia wątek zamknięty syn zaczął naukę w tej szkole w I klasie w tym roku, więc jeśli chodzi o...
~mama ucznia I klasy
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 września 2013

Gorąco polecam wątek zamknięty Uczęszczałem do tej szkoły przez sześć lat. Nauczyciele byli świetni, poziom...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 czerwca 2013

NIE polecam! wątek zamknięty Jestem matką 11 letniej Oliwii.Córka w tej szkole spędzi jeszcze 2 lata.Myślę...
~Aniela
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2013

Wspaniała szkoła. wątek zamknięty Skończyłam tę szkołę w 2010 roku. Uwielbiałam ją. Nauczyciele bardzo...
~Absolwentka.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 stycznia 2013

moja opinia i rodziców po za plecami grona pedagogicznego...j wątek zamknięty Jeżeli jesteś rodzicem/opiekunem, który nie lubi "włazić " nauczycielom w...
~rodzic
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 czerwca 2012

ja też uważam,że szkoła jest godna polecenia!!! wątek zamknięty Zanim posłałam syna do SP47,zastanawiałam się nad tym czy nie zostawić syna w...
~MAMA II- klasisty
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 listopada 2011

Fantastyczna wątek zamknięty Szkoła jest naprawdę fantastyczna. Nauczyciele znają każdego ucznia na wylot....
~kk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

Super szkoła polecam wszystkim wątek zamknięty Atmosfera szkoły jest godna naśladowania , dzieci nie są tam anonimowe ,....
~111
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 listopada 2010

= ]] wątek zamknięty ehh . . . w 47 bYło z****iście . Spędziłam tam calutkie 6 lat i naprawdę nie...
~chillin
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 stycznia 2008

:) wątek zamknięty Ile to już czasu minęło odkąd po raz ostatni przekroczyłam próg tej...
~Maria
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 lipca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
25

postów

16

wątków

do góry