SPEC SERWIS

Warsztaty samochodowe Pomoc drogowa Wulkanizacja

Gdańsk, Franciszka Schuberta 102

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
O WARSZTACIE wątek zamknięty Witam Piszę opinię ponownie po interwencji właściciela zakładu. PLUS to...
~Paweł Kukułka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 lutego 2010

Moje wspomnienia z obsługi z lutego 2009 wątek zamknięty Skorzystałam z warsztatu zachęcona wszystkimi pozytywnymi opiniami.Niestety...
~Patrycja
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2009

polecam wątek zamknięty witam, niedawno zepsuł mi się przepływomierz i obdzwoniłam wszystkie sklepy...
~Natalia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 września 2009

POLECAM wątek zamknięty W ciągu ostatnich dwóch lat korzystałem kilkakrotnie z usług tego warsztatu i...
~almera
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 września 2009

Godny polecenia wątek zamknięty Warsztat jeden z lepszych, ludzie tam pracujący znaja się na rzeczy. Warsztat...
~Marcin
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 marca 2009

Polecam wątek zamknięty Szybko, profesjonalnie, przystępne ceny.
~D
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 lutego 2009

Super Warsztat i miła obsługa wątek zamknięty Bardzo dobry zakład, przystępne ceny i fachowa obsługa. Korzystałam pierwszy...
~Dawid
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 grudnia 2008

Bardzo dobra warsztat :) Polecam!!!! wątek zamknięty Bardzo dobrze wykonana usługa.Pelen profesjonalizm.No i oczywiscie ten...
~Grazyna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 lutego 2008

Solidnośc i profesjonalizm wątek zamknięty Firma nasza zleciła kompelskową, powypadkową naprawę sam. m-ki Mercedes....
~scantex
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2007

Auto - Caros -Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika- wątek zamknięty Bardzo dobry zakład. Korzystałam już drugi raz i się nie zawiodłam. Rzeczowa...
~Zosia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 lipca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
33

postów

30

wątków

do góry