Niestety, ale zostałem wielokrotnie oszukany lub naciągany przez Wistę i jej personel, który twierdził, ze zakupywany u nich sprzęt jest wysokiej jakości i spełniajacy moje oczekiwania, a za każdym razem było inaczej(towar okazywał się niezgodny z umową, np. drukarka mająca spełniać walory wydajnego urządzenia biurowego, w polecanej przez nich wersji nadawała się do wydruku 20 dokumentów do konieczności wymiany tuszu; zestaw komputerowy z przeznaczeniem do funkcji rozrywkowej, nadawał się do użytkowania gier dopiero po przeistalowaniu proponowanego przez nich systemu; laptop mający funkcjonować w biznesie, bezustannie i skutecznie poprzez swoje systemowe awarie utrudniał pracę, choć polecali go w Wiście jako idealne,bezawaryjne urządzenie do interesu i dopiero inny serwis, już nie u nich poprawnie zdiagnozował i naprawił system); więc przeważnie(do czasu rezygnacji z ich usług)sporo czasu, funduszy i emocji spędzałem na wymianie, reklamacjach i serwisie(nie zawsze już u nich, bo trudno im zaufać).