Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tom - opinia wątek zamknięty Polecam. Szybko i fachowo. Miałem problem z laptopem i na drugi dzień był...
~Tom
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 czerwca 2020

Tak se wątek zamknięty Naprawiłem tam raz komputer, ale wrócił do mnie źle złożony. Musiałem znów go...
~Ta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 grudnia 2013

Wista w budynku LOT'u wątek zamknięty Zamówiłem u nich części , których nie mieli w swojej ofercie , części dotarły...
~Michał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 grudnia 2012

Uwaga - 2 różne sklepy Wista wątek zamknięty Witam Mi również znajomi polecili serwis w sklepie Wista. Więc udałem się ze...
~Stultus
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lutego 2012

Ceny z kosmosu i niemiła obsługa wątek zamknięty Witam! Byłem tam kilka dni temu po jakieś pierdołki do komputera, akurat...
~Gufru
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 grudnia 2011

Jeżeli nie chcecie zostać potraktowani jak k.... to nie polecam!!! wątek zamknięty Witam!!! Dany sklep WISTA znajduje się teraz na ul.Grunwaldzkiej 42.O tuż...
~Sprzedawca napewno pamięta kogo
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 grudnia 2009

Stanowczo nie polecam !!! wątek zamknięty Po pierwsze co się powtarza w innych komentarzach, strasznie niemiła obsługa...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 grudnia 2010

Tanio? wątek zamknięty Kupiłem tam kamerę internetową za 112zł- potrzebowałem na gwałt, a że mam w...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 października 2008

Wspaniały serwis wątek zamknięty Witam, zostawiłem laptopa do naprawy płyty głównej , uszkodzone były jakieś...
~Klient
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2010

dobry sprzęt wątek zamknięty Sprzedawca w sklepie Wista w Gdańsku doradził mi bardzo dobrze, dawno nie...
~Lukiz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 lutego 2010

serwis ok wątek zamknięty Kolega polecił mi serwis wisty w gdańsku (LOT), jestem zadowolony z usługi....
~Mateusz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 lutego 2010

Bardzo dobry serwis wątek zamknięty Od sierpnia ub.r. poszukiwałem serwisu, w którym mógłbym naprawić laptopa...
~kela
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 stycznia 2010

żenujący serwis wątek zamknięty Żenujący serwis. Niewiarygdni. Zostawilem laptopa na dwa tygodnie, wrocił po...
~S T
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 listopada 2009

Olewanie klienta wątek zamknięty 19.06.09 kupiłem zasilacz TACENS w tym sklepie za 152 zł, w oddziale we...
~rabarbar
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 października 2009

Kupowałem kilkakrotnie wątek zamknięty Mam dobre zdanie. Dziwię się wypowiedziom o zakupie z 90% przebiciem. Zawsze...
~Marian
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 września 2009

Laptop wątek zamknięty Kupiłem Lapa w sklepie WISTA w gdańsku, jestem bardzo zadowolony, doradzono...
~marekp
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2009

Szybko, niedrogo, polecam wątek zamknięty Oddałem do serwisu wisty komputer z którym miałem problem (komputer się...
~Marcel
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2009

... wątek zamknięty Kupiłem ostatnio ramy SODIMM DDR rzekomo kingstona 2gb i tak też było...
~kingstone
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 marca 2009

SPRZEDAJĄ TOWAR NIEZGODNY Z UMOWĄ wątek zamknięty Niestety, ale zostałem wielokrotnie oszukany lub naciągany przez Wistę i jej...
~Dariusz Mucha
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 lutego 2009

BEZNADZIEJA wątek zamknięty obsługa opryskliwa! z łaską obsługują...nie polecam!Podejście do klienta woła...
~M.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 czerwca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
26

postów

22

wątków

do góry