Widok
STANOWCZO ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!
Po 10 min siedzenia przy stoliku przywitała nas opryskliwa kelnerka. Na danie czekaliśmy1,5 godziny (!!!). A to, co nam podano to naprawde trudno skomentowac! W mięsie włos, druga porcja - surowe mięso. Klienci przy stoliku obok mieli podobną sytuację. Na głośne komentarze nikt z obsługi restauracji nie reagował, dwie kelnerki rodem z PRL miały niezadowolone miny, że ktoś im zwraca uwagę! Na koniec gigantyczny rachunek.... Po prostu tragedia!! Stanowczo ODRADZAM!!!!
Moja ocena
Pod Skorpionem
kategoria: Restauracje
obsługa: 1
menu: -
jakość potraw: 1
klimat i wystrój: 3
przystępność cen: 1
ocena ogólna: 1
1.4
* maksymalna ocena 6