Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Znakomite wykonanie wątek zamknięty W sklepie zakupiłam deski drewniane z usługą ich położenia. Jestem w 100 %...
~Luiza
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 czerwca 2019

Polecam zdecydowanie wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług firmy. Totalnie cudownie
~Weronika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 września 2018

REWELACJA z Pełnym wypasem DOSŁOWNIE! wątek zamknięty solidnośc,rewelacyjne podejście do klienta,czysta praca z dokładnością jakiej...
~Verka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 września 2016

Polecam z czystym sercem i sumieniem wątek zamknięty Firma jest poprostu fantastyczna! szef oraz pracownik pan A...
~Karmen
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 września 2016

Rewelacyjna obsługa od A do Z wątek zamknięty Do firmy stol-pran sławomir pranszke trafiłem z polecenia znajomych. Od...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

Rewelacja wątek zamknięty Polecam wszystkim firmę Stol-pran. Rzetelność, terminowość, najwyższa jakość...
~Jacek K.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 czerwca 2015

Rewelacyjna precyzja wątek zamknięty Precyzja i pasja z jaką Pan Sławek wykonuje zlecenia powinna towarzyszyć...
~horpy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 września 2014

Polecam wątek zamknięty Fachowość, rzetelność, terminowość, dobry kontakt i doradztwo. Jedyny minus...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lutego 2014

Opinia wątek zamknięty Profesjonalizm, uczciwość, rzetelność, życzliwość, terminowość, wysoka jakość...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 stycznia 2014

Polecam wątek zamknięty Dwa razy korzystałem z usług firmy Stol-Pran: po raz pierwszy przy okazji...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 lutego 2014

Opinia o firmie. wątek zamknięty W przeciwieństwie do przedstawianych opinii jesteśmy z mężem bardzo...
~Elżbieta i Jarosław W.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lipca 2013

Jesteśmy bardzo zadowoleni wątek zamknięty Zakupiliśmy przez firmę piękny parkiet dębowy gestreift II gat. świetnej...
~Barbara Dąbrowska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lipca 2013

~Oscar
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 marca 2013

Nie polecam wątek zamknięty Pomimo wcześniej ustalonej z firmą Stol-Pran ceny za metr kw. położenia...
~Aga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 stycznia 2013

Super jakość wykonania wątek zamknięty Polecam wszystkim firmę Stol-Pran. Miłe podejście do klienta, profesjonalne...
~klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 listopada 2012

Polecam wątek zamknięty Układanie paneli - sprawnie, dokładnie z dbałością o szczegóły.
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 listopada 2012

POLECAM wątek zamknięty WITAM. FIRMA STOL-PRAN TO PEŁEN PROFESJONALIZM. ZARÓWNO WŁAŚCICIEL JAK I...
~PAWEŁ
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 października 2012

Tragiczna wylewka wątek zamknięty Zleciłem wykonanie wylewki samopoziomującej. Efekt? Pełno garbów i niecek...
~Były klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 września 2012

ODRADZAM uslugi w tej firmie - NIE POLECAM NIKOMU wątek zamknięty Wykonana przez firmę stol-pran wylewka posiadała odchyły (garby i niecki)...
~Gregor
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2012

Współpraca z firmą STOL-PRAN, to sama przyjemność! wątek zamknięty Gorąco polecam. Spotkacie się Państwo z miłą, kulturalną i bardzo...
~klientka z Os. Morskiego w Gdyni
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry