Widok

STRASZYN - CZTERY PORY ROKU

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Cześć wszystkim! :) Napiszcie proszę cosik o Czterech Porach Roku w Straszynie, bo jak dotąd to opinie różne, a może ktoś z Was był tam na weselu albo sam tam organizuje wesele w tym czy przyszłym roku???!!??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my tam bedziemy mieli wesele za tydzień :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję Wam bardzo! Anjja - z niecierpliwością będę czekała na Twoje wrażenia już po :o) Trzymam kciuki żeby było cudownie!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, ja byłam na weseleu koleżanki i tak. ładna okolica, ładna sala. jedzenie - może i dobre ale mało. jasne, że ilośc jedzenia zależy od ceny na osobe, ale nie podobalo mi się to, że np półmisek z rybami był tylko na kilku stołach i to samo z półmiskiem z mięsem. Jednym słowem nie można było wszystkiego spróbować tylko ew. trzeba było biegać z widelcem po sali.Kawa była lurowata !!! A reszta taki tam standardzik. Wdaje mi się, że na imprezach typu wesele nigdy nie ma super jedzenia i tak tzreba się nastawiać. każdy oczekuje Bóg wie czego, a tak naprawdę są pewne standardy i już. jesli ktokolwiek ma ochotę na super jedzenie to musi udać się do dobrej kanjpy na obiadek.= i git.
Powuiem tak, wrażenia pod względem jedzenia Straszyn na mnie nie zrobił - i tu pewnie jak każdy miałam jakieś wysokie wymagania - ale miejsce samo w sobie jest ładne i naparwade miło było wyjść na taras i pochodzić po podświetlonych i zadbanych ścieżkach :)
Kelnerzy - ok, alkohol - schłodzony właściwie, a oprawa muzyczna i klimat zabawy zależy już tylko od was. POwodzenia !!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chcieliśmy robic tam wesele, bo okolica piękna, ale zabili nas marżami, doliczeniami oraz cenami napojów które trzeba dokupic u nich, bo na osobę przypada tylko pół litra wody LUB soku na całą noc.

image
---
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja będę tam na weselu u kumpeli ale dopiero 17 wrzesnia:)
tak czy inaczej dam znać;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a my jesteśmy już po swoim weselu i jesteśmy bardzo zadowoleni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Otoczenie piekne, pokoje rowniez i nie sa drogie. Co do marz i cen za alkohol lub ciasta to niestety wyjdzie bardzo drogo. Bardzo nastawialm sie na wesele w tym hotelu ale zrezygnowalam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam w tym hotelu - jest piękny, zadbany, uroczy i ma klimat. Same zalety i jedna wada - jest drogi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktos zna strone tego hotelu?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
graliśmy tam na weselu, sala jest bardzo ładna i otoczenie hotelu też bardzo zadbane i czyste, co do jedzenia, to kwestja gustu i zamówienia,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Straszyn

Kto wpadł na pomysł likwidacji pojemnika na odzież vis"a"vis os. Modrego? (6 odpowiedzi)

Gdzie wrzucać używaną odzież, której już nie nosimy a chcemy się jej pozbyć? Do śmietnika?...

do góry