Widok

SUKIENKA ŚLUB CYWILNY

Wesele bez ogłoszeń Wesele Temat dostępny też na forum:
KTÓRA WYBRAĆ NA ŚLUB CYWILNY??
WESELA NIE BĘDZIE DOPIERO ZA 2 3 LATA PRZY ŚLUBIE KOŚCIELNYM
TERAZ BĘDZIE TYLKO OBIAD DLA RODZICÓW A POTEM MAŁE PRZYJĘCIE ZE ZNAJOMYMI NA 20 OSÓB
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jaka Ci się podoba i na jaką cie stac, a reszta to twoja wyobraznia :) ja tak uwazam, w jakim stylu gustujesz?? genialna jest ta sukienka Merlin Monroe biala za kolanko :D:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam dokłądnie taki sam problem tylko u mnie dochodzi jeszcze bębenek bo w ciazy jestem ;P Mam jedną kiece ale za nic nie pasuje do munduru mojego mena takze czekaja mnie zakupy. Myśle że wybiore coś po pierwsze w co sie zmieszcze :)) a po drugie żeby było skromne acz urocze chociaz przy mojej wadze teraz słowo urocze niezbyt tu pasuje :)))) powodzenia w poszukiwaniach i wybierz coś w czym Ty sie bedziesz dobrze czuła :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam ślub i byłam w 5miesiącu ciąży kupiłam w KA MAMA we wrzeszczu złotą sukienke na ślub cywilny.a póżniej przebałam miałam białą mini.a jeśli chodzi o ślub kościelny no to koniecznie suknia ślubna ;-)
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tam do USC ubieram normalna kiecke slubna :)
...trudna to chwila w życiu kiedy trzeba zamknąć taki rozdział codzienności , który kiedyś dodawał skrzydeł...zamknąć..i mieć odwagę otworzyć następny ......moje skrzydła urosły na nowo :)) są wielkie! silne! i otulają je TE jeszcze większe i silniejsze..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja tez mialam normalną slubną, tyle ze ja nei planuje koscielnego, jak dziewczyny planują pozniej to rozumiem ze na cywilny chcą zwykła
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
masz racje ..
u mnie tez bez koscielnego

humm...a tu ma byc za 2,3 lata
no to moze cos takiego?
image
...trudna to chwila w życiu kiedy trzeba zamknąć taki rozdział codzienności , który kiedyś dodawał skrzydeł...zamknąć..i mieć odwagę otworzyć następny ......moje skrzydła urosły na nowo :)) są wielkie! silne! i otulają je TE jeszcze większe i silniejsze..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kobietka a gdzie jest ten sklep na jakiej ulicy??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Stogi

Hostessy/Modelki!!! STOGI!!! Atrakcyjne Wynagrodzenie!!! 3000-8000!!!!!!!! (6 odpowiedzi)

HOSTESSA - Super praca, wysokie zarobki i regularne zlecenia! Poszukujemy pełnoletnich...

Sposoby ogrzewania domu (50 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was stosuje do ogrzewania pompę ciepła?? Zastanawiam się jak to wygląda w...

Lekarz pediatra - szukam (10 odpowiedzi)

Witam, do jakiego pediatry z rocznym dzieckiem się zapisać? Możecie kogoś polecić?

do góry