Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katastrofalna Obsługa wątek zamknięty Ta Pani Ela faktycznie bardzo nie miła, byłam ostatnio o 19.30 i powiedziała,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2009

Zgadzam się w Waszymi opniami wątek zamknięty Solarium jest świetne i odwiedzam je juz kilka lat mimo że ceny rzeczywiście...
~Ja
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 stycznia 2009

martin - opinia wątek zamknięty Zgadzam się z panią Moniką, obsługa jest nie uprzejma dosłownie obsługuje z...
~martin
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 stycznia 2009

Super !! :) wątek zamknięty Najlepsze solarium w trójmieście, nie posiadające chyba żadnych wad. No może...
~iwona
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 stycznia 2009

SUPER ŁÓZKA wątek zamknięty EFEKT OPALANIA NATYCHMIASTOWY. ŁÓZKA NA WYPASIE. JEDYNE CO POZOSTAWIA WILEle...
~MONIKA
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 grudnia 2008

Wszystko ok poza ...... wątek zamknięty Jakiś czas temu zakupiłam karte stałego klienta na Sun4YOU i coż. Przez...
~Młoda
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 listopada 2008

super wątek zamknięty minimum czasu maximum opalenizny - to prawda, dla mnie też bardzo istotny...
~klaraf
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 czerwca 2008

Extra! wątek zamknięty Ja nic więcej nie oczekuję od solarium - łóżka nowoczesne, dokładnie myte po...
~Syrena
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2008

Nie dziwię się tylu pozytywnym opiniom ;) wątek zamknięty Super solarium. Na pewno będę korzystała z niego częściej ;)
~Bea
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2008

swietne solarium wątek zamknięty nowoczesne lozka,bardzo dobre lampy,mila obsluga,a przede wszystkim bardzo...
~tom147
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2008

REWELACJA wątek zamknięty Gorąco polecam to miejsce to naprawdę jedyne profesjonalne solarium w...
~Kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2008

super!!! wątek zamknięty JAK DLA MNIE REWELKA - BARDZO PROFESJONALNE STUDIO, CZYSTO , KOMFORTOWO ,...
~MARTYNA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2008

rewelka! wątek zamknięty najlepsze solarium w trójmieście! rewelacyjna miła i kompetentna...
~Mirela
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2008

Swietne solarium wątek zamknięty Polecam wszystkim goraco to solarium, jest przecudnie. Super atmosfera,...
~gosia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 lutego 2008

olcia - opinia wątek zamknięty bosko poprostu bosko,uwielbiam tam chodzić, szkoda, że u mnie na wiosce czyli...
~olcia
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 stycznia 2008

NAJLEPSZE SOLARIUM W TRÓJMIEŚCIE wątek zamknięty CO TU DUŻO PISAĆ... POPROSTU TAK JAK SIĘ REKLAMUJĄ...MINIMUM CZASU OPALANIA...
~MŁODY
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 stycznia 2008

bosko...niebiańsko...idealnie... wątek zamknięty opalam sie w solariach już od wielu lat,ale w żadnym nie bylo mi tak dobrze...
~BYNIO
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 grudnia 2007

Polecam :-) wątek zamknięty Przytulne miejsce, wyposażone w nowe profesjonalne łóżka o wysokim...
~Cezary
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 grudnia 2007

fenomen! wątek zamknięty Lampy są świetne, czyściutko, wspaniały klimat, nie chce się stamtąd...
~A
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 grudnia 2007

Coś wspaniałego! wątek zamknięty W wielu solariach już bywałam, ale w żadnym nie czułam się tak wspaniale. A...
~Alucha
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 grudnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
51

postów

48

wątków

do góry