Widok

SUPER CZERWONA SUKIENKA NA STUDNIÓWKĘ, WESELĘ

Morena Temat dostępny też na forum:
MAM DO SPRZEDANIA SUPER KOBIECĄ SUKIENKĘ FIRMY GANTOS W ROZMIARZE 38, STAN BARDZO DOBRY, CENA 50 ZŁ DO MAŁEJ NEGOCJACJI. DO KOMPLETU DODAJĘ MALUTKĄ TOREBECZKĘ Z TEGO SAMEGO MATERIAŁU (BRAK ZDJĘCIA). SUKIENKĘ MOŻNA OBEJRZEĆ, PRZYMIERZYĆ I ODEBRAĆ NA MORENIE.

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jaką rozmiarówkę ma firma Gantos? Tzn. zastanawiam się, czy "wlezę" w to 38 ;-). Bo czasem noszę 38, czasem 40, zalezy jaka firma. Ile masz wzrostu i dokąd sięgała (jaka krótka jest?)?
Fotografia:
[url]www.justyna-jazgarska.pl[/url]
I cała reszta:
[url]www.justyna-art.pl[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nosiłam 38, mogę podać wymiary w cm, a długość to była lekko za kolano przy moim 165cm wzrostu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lekko za kolano, ale pod kolanem czy ponad kolanem? Ja mam 170 cm.

Proszę o wymiary, ale bardziej miarodajne byłyby pewnie wymiary ciała a nie sukienki (może na maila?). Miałabym jakies odniesienie, bo sukienka bardzo mi się podoba i cena też jest ok. Obawiam się tylko, że jednak się nie zmieszczę. I ja wolałabym długość nie krócej niż do kolan.
Fotografia:
[url]www.justyna-jazgarska.pl[/url]
I cała reszta:
[url]www.justyna-art.pl[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
za kolano ale przy twoim wzroście może być w kolano, a co do wymiarów ciała to nie napisze bo ja już w nią nie wchodzę ( 2 ciąże) i dlatego ją sprzedaje. Może masz niedlaeko na Morene to możesz podjechać i przymieżyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja po dwóch ciążach ;-) obawiam sie też, że w 38 nie wejde ;-).

Odezwę się po niedzieli, jesli jej nikt nie kupi. Pozdrawiam!
Fotografia:
[url]www.justyna-jazgarska.pl[/url]
I cała reszta:
[url]www.justyna-art.pl[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok czekam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To zależy, jaka jest ta czerwień. Nie chodzi o to, żeby sukienkę było widać z odległości kilometra. Ma to być estetyczna czerwień. Coś takiego macie na Merg.pl. Trzeba ją tylko odpowiednio dopasować i wtedy wszystko powinno być w porządku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Moda i uroda

Tabletki perfect bust na powiekszenie biustu. Czy działają? (67 odpowiedzi)

Od razu piszę tutaj jedno. Nie jesem jakoś specjalnie napalona na tego typu specyfiki, bo nigdy...

Coś skutecznego na cellulit (48 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, doradźcie coś dobrego na cellulit. Piję dużo wody, dużo chodzę, spaceruję,...

jak sobie rdzicie z siwymi włosami? (7 odpowiedzi)

Jestem brunetką i niestety mam już sporo siwych włosów...mam już dosć częstego farbowania.. po 3...

do góry