Widok

SUPER! MOCNO POLECAM

Panowie zarówno kamerzysta jak i fotograf obsługiwali naszą tegoroczną studniówkę. Przyznam, że lepiej nie mogliśmy trafić!. Cena w porównaniu do innych punktów jest naprawdę niska. Obsługa miła, nastawiona pozytywnie, pomocnie-zawsze gdy były pytania kontakt z panami był. Byli do naszej dyspozycji. Wczoraj dostaliśmy film, który jest SUPER i w pełni nas zadawala, jest kreatywny, ani trochę nudny. Widać, że był w nim pomysł. Jest profesjonalny, panowie znają się na rzeczy, zarówno na fotografowaniu, kręceniu filmu jak i montażu tego. Szczerze polecam jeżeli chcecie mieć piękną pamiątkę na długie lata, tak jak my. Jeszcze Raz dziękujemy!
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
kreatywność: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przykro nam, że sami sobie wystawiacie opinie. Jest to czytelne w jej treści:
"...kreatywny, ani trochę nudny. Widać, że był w nim pomysł. Jest profesjonalny, panowie znają się na rzeczy, zarówno na fotografowaniu, kręceniu filmu jak i montażu tego..."
A efekt taki, że jesteśmy niezadowoleni!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przepraszam bardzo opinię wystawiłam ja! Kinga Monika Ratajczak. ratajczakkinga@gmail.com nikt tu sobie sam opinii nie wystawia ;). Pozdrawiam osoby wyżej wymienione. a panom w dalszym ciagu dziękujemy!:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"zawsze gdy były pytania kontakt z panami był"
O czym wy piszecie? Jakie pytania? Jaki kontakt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry