Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Videofilmowanie wątek zamknięty Polecamy. Profesjonalne podejście, szybki czas realizacji. Świetny kontakt z...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 listopada 2018

Wesele 18.08.18 wątek zamknięty Dziękujemy za przepiękny film naszego wielkiego dnia ! Wszystko pięknie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 listopada 2018

Nasz wspaniały dzień wątek zamknięty Chcielibyśmy bardzo podziękować Panu Wojtkowi za nasz cudowny film ślubny,...
~Joanna i Damian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2018

Polecam - Studniówka 2018. wątek zamknięty Serdecznie dziękujemy Agencji Filmu i Fotografii za profesjonalne...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lutego 2018

Wspaniała firma z widocznym doświadczeniem wątek zamknięty Panowie gościli na studniówce II LO w Gdańsku robiąc zdjęcia i nagrywając...
~Kinga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lutego 2018

Studniówka 2018 wątek zamknięty BARDZO POLECAMY! Film studniówkowy nagrany bardzo profesjonalnie i...
~Uczennica LO
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 stycznia 2018

Dostałem film z wesela jakiś czas temu i nie mam się do czego przyczepić. W rodzinie nie widziałem lepiej nagranego i wątek zamknięty Przytoczę pewne zdarzenie które niezmiernie mnie rozbawiło po weselu a które...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 stycznia 2018

Film ślubny wątek zamknięty Brak słów aby wyrazić to co czułam wraz z mężem podczas oglądania filmu...
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 grudnia 2017

Wesele!!!polecamy Pana Wojciecha:) wątek zamknięty Z całego serca polecamy Pana Wojciecha!!!film z naszego wesela...
~Karolina i Sebastian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 października 2017

Film weselny wątek zamknięty Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z usług Pana Wojciecha. Sympatyczny,...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 października 2017

Polecam wątek zamknięty Film ze ślubu wyszedł super. Przygotowany w umówionym, krótkim terminie 1...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 października 2017

Polecam wątek zamknięty Polecam usługi Pana Wojtka. Film nagrany ze ślubu i wesela bardzo nam się...
~Bartek i Basia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 września 2017

Polecam !! wątek zamknięty Mogę z czystym sumieniem polecić pana Wojtka. Profesjonalizm na każdym kroku....
~Alicja i Maciek ;)
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 września 2017

Ostrzegam wątek zamknięty Firma nagrywała Pierwszą Komunię Świętą mojego syna. Niestety jak to Pan...
~Agnieszka Myslinska
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 czerwca 2017

Omijać!! wątek zamknięty Otrzymałem dzisiaj film ze studniówki od pana Radziuna. Nie mam słów....
~Wojtek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 lutego 2017

Odradzam!! Film to tragedia!! wątek zamknięty Studniówka jest wydarzeniem w życiu, które trzeba uwiecznić. Niestety pan...
~Zdenerwowanyizazenowany
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lutego 2017

Film ze ślubu wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego filmu ślubnego, kręconego przez firmę p....
~A
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 października 2016

NAJLEPSZY FILM wątek zamknięty Pan Radziun filmował nasz ślub i wesele w czerwcu 2016r. Jesteśmy bardzo...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 października 2016

UWAGA!!!! wątek zamknięty Witam serdecznie 6 sierpnia w chojnicach wraz już z obecną żoną mieliśmy...
~Płudowski Mariusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 września 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
52

postów

46

wątków

do góry