Widok

SZPITAL W REDŁOWIE-NAPRAWDĘ TAKI ZŁY??

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam,
Czytalam dzisiaj o porodówkach w Trójmieście na różnych forach, i wnioskuje z tego że szpital w redłowie jest fatalny. Czy to rzeczywiście może być prawda? Ja wlasnie tam chcialam rodzic ale po tym co wyczytalam to juz sama nie wiem. Są jakieś mamy zadowolone z Redłowa??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
OD POCZATKU CIAZY WIEDZIALAM,ZE NIE BEDE RODZIC W REDLOWIE,MIMO IZ TAM MAM NAJBLIZEJ.A JAK TRAFILAM W 7 M-CU TAM NA PATOLOGIE,TO UCIEKALAM AZ SIE KURZYLO!DWORCOWE TOALETY SA BARDZIEJ ZADBANE,LEKARZE DO BANI,OGOLNIE SYF.WIEC UDALAM SIE Z MEZUSIEM DO PUCKA,NA RODZINNY W WODZIE.I TO DOPIERO JEST SZPITAL...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja niesety rodziłam w Redłowie i niestety zakończyło się to paciorkowcem u mojego dziecka!!!! Nie polecam, rzeczywiście syf!
Jeśli chodzi o Puck, to faktycznie jest wysoko w rankingach, ale nie wiem czy mają oddział intensywnej opieki dla noworodków, czy jak się coś złego dzieje to nie wiozą do Wejherowa? A to ważne, bo przy porodzie mogą się różne rzeczy przydażyć!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NO TAK,NIESTETY NIE MAJA PATOLOGII,W RAZIE JAKIS PRZYPADKOW DZIECI SA PRZEWOZONE GDZIE INDZIEJ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry