Widok

Sala Dom Kultury "Młyniec" - Gd.Zaspa

Wesele Zaspa Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam
Czy ktoś z Was ma lub miał a może był na weselu na tej sali?

Pozdrawiam.Ola

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
dzięki za odp :)
mamy wesele na tej sali 06.10.2007, sala jest ok, kuchnia też a okolica wesele mamy w październiku więc i tak nie będzie nikt spacerował ;)

Pozdrawiam.Ola

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0