Widok

Sala bankietowa Olimp Pruszcz Gdański, Juszkowo - proszę o opinie.

Wesele Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś słyszał coś na temat tego obiektu?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
http://forum.trojmiasto.pl/Sala-Ollimp-Pruszcz-Gdanski-t395815,1,170.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam ogolnie wyposazenie sali i kuchni daje po oczach takie wyposazenie ze hej polecam bardzo a skad wiem bylam tam i się bawiłam super jedzenie i obsluga godne polecenia dalej....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Witaj, mogłabyś coś więcej powiedzieć mi na temat wesela w sali Ollimp? Mamy tam wesele w przyszłym roku chciałabym znać opinię :) pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Z tego co wiem w tym roku blyo tylko jedno wesele.Wszystko rusza pełna para w 2014.Tez mamy tam wesele i jestem ciekawa opinii. Sala jest piekna! :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Up up, podbijam temat - czy ktoś już wypróbował na swojej lub znajomej skórze to miejsce? Jakie wrażenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez podbijam temacik, moje wesele tam juz tuz tuz,ciekawa jestem opini :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szukam orkiestry na 27 06 2015
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jak, ktos juz mial swoje wesele tam?:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dream , Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Centrum zespołów , Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, My co prawda nie wesele ale organizowaliśmy tam 30 rocznicę ślubu i jesteśmy bardzo zadowoleni! Obsługa pierwsza klasa - wszyscy uśmiechnięci i pomocni, jedzenie bardzo dobre i bardzo dużo, błyskawicznie podane - a wszystko co zostało otrzymaliśmy spakowane do domu. Właściciele bardzo mili. NAPRAWDĘ POLECAM!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam.Jezeli mozna wiedziec ktore menu Panstwo wybrali?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
wesele za rok i tez jestem ciekawa oceny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
jedyny duży minus to brak pokoi
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja bardzo polecam,jedzenia pod dostatkiem,bardzo pyszne,obiekt nowoczesny i zrobiony z gustem.Pokoi nie wiele bo tylko 3,my jak najbardziej na tak.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Super!,,,
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam na weselu na tej sali. Sala i obsługa na wysokim poziomie. Wystrój bez zarzutu ,ale kuchnia okropna . Myślę że jedzenia było dużo tylko zmarnowane przez kucharza i kultura wyjścia jedzenia z kuchni. Po prostu podane byle jak. Polecam ciasta i torty.SUPER!!
skala oceny 0-5
sala-5
wystrój-5
obsługa -5
kuchnia-1 i to z !!!!
Moja opinia jest obiektywna i szczera. Proszę właścicieli o rozejrzenie się za profesjonalnym kucharzem,bo szkoda żeby takie miejsce uległo zepsuciu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7
Kiedy byłaś tam na weselu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widze ze nie otrzymam odpowiedzi,we wrześniu byliśmy wraz mężem na tej sali u znajomych na weselu.Sala przepiękna,obsługa rewelacyjna,jedzenia bardzo dużo i bardzo smaczne,przydałoby się więcej pokoi ale i tak z czystym sumieniem możemy polecić to miejsce na wesele.Myślę,że ktoś złośliwie oczernia ten lokal.Jeszcze raz bardzo dziękujemy za super zabawę i proszę nie zmieniać kucharza:)
Ala B
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam w 100% , jedzenie bardzo dobre,duza ilosc. Pana cotta -mistrzostwo .
Jesli ktos martwi sie,iz podloga jest śliska-to moze spac spokojnie.Całe wesele przetanczylam w 12cm szpilkach i ani razu sie nie wywaliłam.
Wielki +, za koszyczki SOS w łazienkach.

Jest gdzie wyjsc na dwór, własciciele bardzo mili, wszystko mozna z nimi ustalić.
Cena naprawde super jak za taka sale i ilosc jedzenia.
Jedyny mankament to mala ilosc pokoi i brak lazienki osobnej dla nowozenców ale wszystko mozna przezyc. Najwazniejsze, ze wszystko na sali jest na wielki +++.

Polecam wszystkim,
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy możesz mi powiedzieć na ile gości miałaś tam wesele? trochę się martwię, że może być ciasno :( pomimo, że przeczytałam iż na 1 gościa powinno się liczyć 1m2 więc wszystko się zgadza... proszę Cię odpowiedź, żebym była spokojna jak to wygląda podczas wesela...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mielismy 106 i wyszlo wszystko ok, ale spokojnie do 130 osob.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chciałabym podpytać o miejsca noclegowe - czy organizując wesele w Ollimpie wynajmowaliście jakieś pokoje dla gości? Jeśli tak, to czy możecie coś polecić? Sala Ollimp niestety nie posiada zbyt wielu noclegów, więc zastanawiam się, jak to zostało u Was rozwiązane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sierpniu mieliśmy z mężem wesele w tej sali.Jeśli miałabym dokonać wyboru sali weselnej ponownie, byłby on taki sam. Wspaniałe miejsce, piękne wnętrze, wszystko dopięte na ostatni guzik. Właściciele przemili. Młode małżeństwo z profesjonalnym podejściem do klienta, służą radą w każdej kwesti. Obsługa wesela zawodowa, uwijali się jak mróweczki, niczego nie brakowało.Bardzo sympatyczni ludzie. A jedzenie bajka:-) do tej pory nie zapomnę smaku ryby po grecku, a pieczarki z serem pleśniowym i mielone nadziewane poezja:-)Polecam wszystkim gorąco:-)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o noclegi właściciele zaproponowali nam hostel pracowniczyw pruszczu "opti" na ulicy wojska polskiego. Cena 30 zł od osoby wynająć można od piàtku do poniedziałku bo wtedy nie ma pracowniköw. Warunki ok:-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziękuję za info :)
Wygląda całkiem ok. A czy ktoś jeszcze mógłby coś polecić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niedawno wyprawialiśmy przyjęcie weselne w sali Ollimp w Juszkowie. Mamy bardzo pozytywne doświadczenia. Właściciele są bardzo profesjonalni, mili, służą radą, są elastyczni (dla wegetarianki została podana ryba) i otwarci na sugestie związane z dekoracją sali (stoły były super udekorowane zgodnie z naszą konwencją). Jeżeli chodzi o kwestie zaserwowanych dań to gościom i nam bardzo smakowało. Każdy się najadł a jeszcze starczyło go na 2 dzień. Obsługa kelnerska była na wysokim poziomie - na bieżąco zmieniali zastawy, donosili alkohol i sprzątali stoły. Naprawdę jesteśmy zadowoleni. Serdecznie polecamy każdemu kto zastanawia się nad organizacją udanego wesela.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakies nowe opinie na temat sali? Czy sala nie bedzie za duza na 80 osob, nie chce zeby goscie sie ¨zgubili¨?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy na 50 osob tą sale i jest ok :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety w mojej opinii, jedzenie słabe.
Wszystko zasolone- może akurat kucharz/ kucharka miała zły dzień. dodatkowo następnego dnia na poprawinach było tylko suche, wczorajsze mieso, bez żadnego sosu i jakaś biedna kasza gryczana z rodzynkami. Nawet żadnej surówki nie było...
Ogólnie słabo. Jedzenia było baardzo dużo, ale niestety jakość wykonania marna.
Sala prześliczna i ogród też super, poprawiłabym tylko tą jakość jedzenia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
mnie się osobiście jedynie nie widzi pokój dla pary młodej, no i brak pokoi dla gości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

a czy organizowaliście Państwo jakiś nocleg dla gości? Jeśli tak, to czy mogą Państwo coś polecić?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieliśmy Wesele pod koniec czerwca 2015. Sala przepiękna, dekoracja stołów śliczna,wliczona w cenę, łazienki nowoczesne, czyste, dopełniane ręczniki papierowe, papier toaletowy i mydło w trakcie trwania imprezy. Właściciele bardzo pomocni i bezproblemowi. Zaplecze dla młodych na napoje i alkohole. Wszyscy goście mieli dużo miejsca do zabawy, pomimo ok. 130 osób. Noclegi to nie jest duży problem, gdyż właściciele nie pobierając żadnej opłaty dowożą każdą ilość gości do hosteli, hoteli itp. na terenie Pruszcza wskazanych przez Młodych i odwożą ich następnego dnia na poprawiny. Na terenie sali są 3 pokoje. Obsługa rewelacyjna, miła i na poziomie, szybko wszystko podane.
Co do jedzenia to było bardzo ale to bardzo dobre. Złego słowa nie można powiedzieć.Potwierdzają także goście. Jedzenia było naprawdę bardzo dużo, jedliśmy je nawet po poprawinach. Ogród ładnie zagospodarowany, przyjemnie było w nim chwilę odpocząć. Chętnie byśmy tam kiedyś jeszcze chcieli gościć. Dziękujemy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
erdecznie polecamy wraz z mężem salę Ollimp. Mieliśmy tam wesele 13.06.2015r. na 113 gości. Sala przepiękna zdjęcia i nagrania dzięki krystalicznie czystej i białej sali wyszły piękne. Miejsca do tańczenia sporo a o to najbardziej się bałam, jedzenie dobre i dużo, obsługa świetnie dawała sobie radę. Pokój dla nowożeńców spełnił swoja rolę- duże wygodne łóżko. A nad ranem pyszne śniadanie (podane przez obsługę) tylko we dwoje w pięknym ogrodzie, którego nie zapomnę do końca życia. Wybraliśmy tą sale ze względu na Panią Agnieszkę której od razu zaufalismy. Pani Agnieszko dziękujemy za piękne wesele i za to, że udało się Pani specjalnie dla mnie zorganizować piwonie i tak pięknie przystroić salę! Niedługo odzywać się będą do Pani nasi znajomi którzy też planują wesele!!! Myślę, że to najlepsze podziękowanie- polecenie. Na potwierdzenie link na YouTube
https://youtu.be/hUn5zs_9KQ4
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Byłam, widziałam, rozmawiałam z panią ale mnie nie przekonała. Są sale, które na 2017r mają bardzo dużo rezerwacji. Ta sala około miesiąc temu miała jedną rezerwację. Z opinii znajomych jedzenie było średnie.
image[/url]
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Pani Marto
Czy mogłabym dostać od Pani email?
I zadać kilka pytan odnośnie sali Olimp?
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy ślub w tym roku w sali Ollimp, wrazie pytań zapraszam na maila sonja@poczta.onet.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pisze do Pani maila :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieliśmy w Olimpie wesele w tym roku.
Zarówno my , jak i goście byliśmy zachwyceni.
Pani Agnieszka dopina wszystko na ostatni guzik i czuwa nad wszystkim.
Sala piękna, ślicznie udekorowana, łazienki czyściutkie, niczego w nich nie brakuje.
Obsługa działa sprawnie,szybko i z uśmiechem na ustach całą noc.
Jedzenie pyszne i takie ilości, że nie do przejedzenia! To, co zostaje jest podawane na poprawinach, lub przygotowane do zabrania na następny dzień.
Ceny baaardzo przystępne. I wcale niedaleko do Gdańska głównego.
Teren wokół zielony, podświetlone patio. Idealna sceneria do zdjęć.
Jedynym minusem jest pokój dla nowożeńców. Zdecydowaliśmy się zostać na noc i niestety spać poszliśmy dopiero z obsługą. Pokój znajduje się nad kuchnią , słychać jak sprzątają szkło, gary itp. Także polecam powrót na noc poślubną do domu ;) Nie jest to jednak powód, przez który mielibyśmy nie polecać tej sali na weselicho.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Polecam wszystkim tą sale ! Jedzenie przepyszne, obsługa uśmiechnięta, niesamowita. Sala obłędna :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sala czysta,ladna,jedzenie smaczne,polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wesele miałam organizowane 13.10.2018. Na 84 osoby. Właśnie w sali Olimp w Juszkowie. Za równo goście jak i my jesteśmy przeszczesliwi że nasze wesele odbyło się właśnie w tym miejscu. Francusko-polskie towarzystwo bawiło się znakomicie. Jedzenie, obsługa, wystrój sali, estetyka, smak i ilość wydanych posiłków przez zespół i Panią Agnieszkę oceniam na 10/10! Wszyscy goście byli zachwyceni polskimi potrawami. Gorąco polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

do góry