Widok

Sala weselna vanilla Nowy Dwór Wejherowski - proszę o opinie

Wejherowo Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam, brał może ktoś z Was tam ślub lub był na jakimś ? Jak wygląda z jedzeniem i cenami, jacy są właściciele ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, nasi znajomi brali tam ślub, na którym byliśmy. Sala przeciętna, na zdjęciach wygląda przepięknie w rzeczywistości zalatuje tandetą... Ale może się już zmieniło... Aczkolwiek miejscówka super, bardzo fajne miejsce, daleko od świata, dlatego znajomi mieli możliwość "puszczania lampionów" co wyszło super. Jedzenia było meeega duuużo, takie domowe, nic wyszukanego, ale wszystko smaczne. Znajomi byli zadowoleni, z tego co wiem to bardzo tanio tam jest w porównaniu z innymi miejscami...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
zalatuje tandetą? to chyba jakiś żart? czyżby jakaś konkurencja? hmmmmmm?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
hej vanilla kiedy masz tam slub?

ja bede miala w lipcu
menu weselne 190 zl bodajze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na razie tylko się pytam bo szukam ;)
zadowolona jesteś z wyboru ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak wygląda z terminami i z cenami ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byliśmy w tamtym roku w czerwcu to na rok 2014 mieli tylko 2 wolne terminy w lipcu ,potem we wrześniu 2 a później listopad i grudzien

na pewno masz więcej masz porcji /os niz w typowych restauracjach tylko bardziej takie domowe:)
my mamy catering
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Catering sami załatwialiście czy właściciele vanilii ?
Jak wygląda u nich z ceną z jedzeniem od osoby ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sami znaleźliśmy bo ich kucharka akurat miała zajęty termin

Jeżeli bierzesz ich menu to 190 zł od osoby w tym tort i ciasta;) i gratis płonące mieso więcej nie wiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znacie jeszcze jakieś fajne sale na uboczu w okolicach Wejherowa ? Co myślicie o sali Tereska w Szemudzie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
albo amelia zelewo
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bingo w Bieszkowicach, my tam mamy zabawę weselną, właściciel - fajny gość, menu bogate i niedrogie no i miejsce urocze - nad samym jeziorkiem:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sala Tereska w Szemudzie ponoć fajna ale słyszałam że dużo problemów z właścicielami dlatego my baliśmy tam i zarezerwowaliśmy w Szemudzie inną sale co nazywa się "Na wzgórzu" mieli bardzo sensowną ofertę, ładne wnętrze, właściciele mili i idą na rękę http://www.sala-szemud.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
witam, czy na sale vanilia zmieści się 120 dorosłych i 12 dzieci, czy będzie ciasno, potrzebuje rzetelnych opinii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie pomieści, właściciele wspominali że 115 os to max
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak dla mnie to te 115 os na tej sali się nie zmieści my mieliśmy wesele na 75 os i uważamy z mężem ze luzów za dużo nie było....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaka opinia o sali ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak współpraca z właścicielami ?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
współpraca masakra
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7
Naprawdę współpraca jest aż taka zła ? mieliśmy zamiar już zdecydować się na tą salę ... Pani wydaje się bardzo miła jej mąż jakby trochę zakręcony :) 190 zl/os ale w tym nie ma tortu ani żadnych płonących rzeczy ... nie wiem dylemat straszny w porównaniu z innymi salami ceny są przybliżone . Zastanawiam sie jeszcze nad casilla ? może ktoś coś wie na temat tej sali :) ???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie polecam casille jedzenie przepyszne obsługa rewelacyjna. W vanilli byłam na weselu w tym roku i wspominam go średnio. Jedzenie ok ale zdarzało sie ze było podane zimne obsługa średnia podczas wesela musiałam pare razy prosić o zmianę talerzyka bo sami by tego nie zrobili.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
W Nowym Dworze jest jeszcze jedna piękna sala. Kryształowy Dworek.
Może tam?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
Boję się że w Casilli bedzie bardzo restauracyjnie i czytałam opinie, że podczas gdy odbywają się tam dwa wesela to jedzenie może być przekładane windą kuchenną z piętra na piętro ... ale niewiem czy to prawda, no i ciekawe czy goście się będą mieszać na zewnątrz. A Kryształowy Dworek piękny ale jakoś mnie nie przekonuje ;) a był ktoś może w Ameli- Zelewo na weselu ? :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również polecam Kryształowy Dworek w Zbychowie piękna sala wyśmienita kuchnia i obsługa
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 14
Ja uważam ze współpraca bardzo dobra mili bezkonfliktowi ludzie. Miałam tam wesele rok temu. Serdecznie polecam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
A na ile osób? Bo my mamy na około 100 i boje się że będzie za mało miejsca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tam jest masakra .Odradzam wlasciciele szok ...za pokoj placisz sprzotarz i reszta tak samo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
odradzam sala tylko ladna zadbana.reszta to tragedia..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mialam wesele 24.09.2016 sala mega wesele na 107 osob nikt nie mial provlwmu z poryszaniem sie swobodnie po parkiecie. Pokoje ladne i zadbane . Bardzo mili wlasciciele nawet pozwolili zostac z niedzieli na poniedzialek i nic za to nie doplacalismy . Goraco polecam kuchnia i cala reszta calkowicie wyposazona POLECAM !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam sale w River Style Hotel & SPA w Redzie, hotel posiada 3 sale weselne - bardzo ładne, największa Balowa nawet na 300 osób, Kryształowa najlepiej na 80-130 osób.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Miałem zaszczyt być gościem na weselu na tej sali 2 razy.Dwa lata temu było ok obecnie jest lipa. Dodam od siebie że obsługi praktycznie nie widać. Po podaniu obiadu znikają:) Pojawiają się ponownie przy podawaniu kawy i ciasta. Co do kawy i herbaty podana oficjalnie tylko jeden raz. Doprosić się o kolejną hm....szkoda pisać. Obsługa do wymiany. Trzeba dodać jeszcze że nie bardzo pasuje jak Pani podaję mi obiad w spodniach dresowych. Każda Pani inaczej ubrana. Jedynie Pan kelner stosownie ubrany z muchą itp. I tu apeluję do właścicieli bo na pewno czytają . Wyciągnijcie wnioski to jest już nie to samo co było kiedyś. Warto przemyśleć pewne rzeczy. Bo miejsce macie super.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bylismy rownież na weselu w tym roku na tej sali i podpisuję się pod Pańską opinią. Jedzenie w bardzo małej ilości i niezbyt dobre, obsługa rownież mało widoczna na sali. Jedynym plusem to dobra klimatyzacja sali... parkiet do tańca bardzo mały, mimo ze było 70 osób, każdy obijał się o siebie ... ogólnie nie polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zgadzam się.Ostatnio siostra miała tam wesele.Obsluga z kucharkami bardzo nie miłe.Nie mogliśmy się doprosić kawy i herbaty.Osobiscie odradzam szefową kuchni P.Mirkę ktora wraz ze swoją ekipa gotowała na wesele siostry.Tragedia,sałatki okropne,małe racje.Nie polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie dawno mieliśmy okazje wyprawiać swoje wesele w Vanilli .... powiem krótko lepiej trafić nie mogliśmy :) .... sama sala wspaniała mogliśmy wybierać pare wariantów wystrojenia co było dużym plusem ... właściciele sali to przemili ludzie, bardzo nam pomagali w różnych sprawach dzięki czemu wiedzieliśmy czego i ile kupić. Jeżeli chodzi o kuchnie i jedzenie to nie macie o co się martwić Panie Kucharki wiedzą co dobre:) Wszystko Pyszne ciepłe i idealnie podane ... Jeżeli chodzi o Panie Kelnerki to podziwiam tempo bo cały czas non stop biegały i dzięki czemu wszystko wyszło idealnie ... cały czas uzupełniały stoły aby nikomu niczego nie zabrakło :) Wielkim plusem oczywiście to klimatyzacja x3 czyli olbrzymi zapas mocy chłodzenia ... upalne dni to nie problem ta sala sprawi że wasze drinki będą marznąć hehe :) wszystko było cudowne smaczne i apetyczne więc krótko mówiąc lepiej być nie mogło. Bardzo Cieszymy się że nasz wybór padł na Vanille bo będąc na weselach znajomych w innych okolicznych salach stwierdziliśmy że nasza Vanilla postawiła poprzeczkę bardzo ale to bardzo wysoko !!! Cudownie było wyprawić tam najważniejszy dzień w życiu .... każdemu gorąco polecamy. Czytaliśmy dużo w internecie i były rózne opinie bo jako jedyna sale w okolicy Vanille mozna wynajac bez kuchni czyli jedzenie we wlasnym zakresie aa wtedy to leca opinie ze zła kuchnia czy kelnerki .... ale nikt nie wie ze to nie ich wyroby i pracownicy. My wybraliśmy Vanille razem z kuchnią i obsługą i cieszymy się bo lepiej wybrać nie mogliśmy !!! i każdemu polecamy naprawde warto a cenowo powalają na głowę wszystkie okoliczne sale :) Pozdrawiamy
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8

tylko szkoda ze rachunku nie wystawiają za wynajęcie sali+pokoi.....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Uważacie, że wasze wesele było super extra, bo było wasze. Zadne z gości Wam nie powie, ze było coś nie tak. Sam byłem tam 2 razy i raz było beznadziejnie - jedzenie porażka - gotowały Panie spoza vanili. Gorąco na sali, klima praktycznie nieodczuwalna/ układ taki dość niekorzystny, musisz się przeciskać przez tłum. Wesele na 100 osób to mega tłok, albo tańczysz po kątach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No wlasnie panie kucharki byly z poza vanilli ... u nas bylo pełno pysznego jedzenia i kazdy byl zachwycony do dzis wspominamy same pozytywne superlatywy i klimatyzacja na 80 osob w lipcu dawala rade
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas byly panie kucharki pracuje w vanilii moze dlatego było przepysznie skoro ktos chce zaoszczędzić i wybiera swoje kucharki a potem narzeka to proszę Was to nie wina sali tylko wasza. My mieliśmy pełno różnorodnego jedzenia ktore smakowało jak w domu pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie albo jest smacznie albo oszczędnie. Ja pół roku temu byłem na weselu w Zabrzu. Nawiasem mówiąc sala weselna bardzo mi się podobała możecie sobie sprawdzić https://www.restauracja-vabank.pl/ Ale wracając do tematu jedzenie jakie podawali było pyszne. Profesjonalna obsługa i kucharze zrobili swoje. Sala weselna piękna jedzenie dobre i tak powinno być.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (209 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

dobry...i nie drogi dentysta (49 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

do góry