Salon Branski

Fryzjerzy

Gdynia, al. Zwycięstwa 245/14

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam salon Branski wątek zamknięty Miałem przyjemność korzystania z usługi salonu a dokładnie strzygł mnie Radek...
~Klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 listopada 2014

Polecam Damiana wątek zamknięty Szalenie sympatyczny, klasyczny ale bardzo nowatorski. Mimo młodego wieku...
~ma
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 listopada 2014

Pozytywne zaskoczenie wątek zamknięty Pełna obaw zasiadlam na fotelu,wizyta była długa,ale o tym byłam...
~Mirella
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 października 2014

Najlepszy Pan Damian !!! wątek zamknięty Serdecznie polecam Pana Damiana .Wykonuje przepiękne fryzury! trafiłam w jego...
~Sześliwa Klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 października 2014

Perfekcyjny Pan Damian! wątek zamknięty W salonie panuje bardzo miła atmosfera. Z przyjemnością zasiadłem na fotelu...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 października 2014

Polecam! wątek zamknięty Polecam gorąco! Salon super, kawka super, fryzura super, pan Sebastian super....
~M.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lipca 2014

Super Salon. Super Sebastian. wątek zamknięty Z usług Salonu Branski korzystam od pół roku. Pomimo iż począwszy od...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 maja 2014

Jestem zachwycona wątek zamknięty Naleze do wybrednych i wymagajacych klientek ,dlatego tym bardziej jestem pod...
~Ewa N.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2014

ewelina - opinia wątek zamknięty salon super,pan sebastian swietnie dobiera fryzury
~ewelina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 lutego 2014

Karolina - opinia wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce ,jestem pod wrażeniem jeśli chodzi o doradztwo oraz...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lutego 2014

Wspaniale, polecam wszystkim !! wątek zamknięty Wcześniej chodziłem do pewnego salonu w klifie , nigdy juz tam nie pójdę. Pan...
~Kuba
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 stycznia 2014

Prawdziwi pasjonaci wątek zamknięty Pan Sebastian to absolutny mistrz. Totalnie zmienił mój wizerunek. Z długich...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 grudnia 2013

polecam wszystkim, super !!!!!! wątek zamknięty Witam, odwiedziłem ten salon niedawno z polecenia i muszę powiedzieć, że się...
~wojtek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 grudnia 2013

Absolutnie Fantastycznie wątek zamknięty Miejsce fantastyczne a pani Ania jest po prostu genialna. Odwiedzałam wiele...
~ela
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 grudnia 2013

Było fantastycznie! :-) wątek zamknięty Gorąco polecam wszystkim ten salon :-) Byłam u Pana Sebastiana, na...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 grudnia 2013

Fantastycznie! wątek zamknięty Jestem pod ogromnym wrażeniem salonu, super fryzjerzy, którzy skupiają się...
~Bardzo Zadowolona Klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 listopada 2013

Dzieki za to , ze powstal taki salon dostepny dle wszystkich wątek zamknięty Super obsluga pan Sebastian ma zlote rece do strzyzenia jak rowniez do...
~Miroslawa Fialek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 listopada 2013

Salon tak dobry jak wiele krakowskich. wątek zamknięty Byłam w Branski Salon we wtorek. Jestem bardzo zadowolona z jakości usług i...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 października 2013

You made my day! :) wątek zamknięty Nie spodziewałem się czegoś takiego, owszem liczyłem na profesjonalną...
~Kuba
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 października 2013

Polecam pana Sebastiana. wątek zamknięty Salon bardzo łany, obsługa na najwyższym poziomie i pyszna kawa. Pan...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry