Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr R. - opinia wątek zamknięty Chodzę od 10 lat do Pana Marka. Zawodowy fryzjer, nagradzany. Fachowe...
~Piotr R.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 marca 2022

Jan - opinia wątek zamknięty zbyt wysokie ceny i mniemanie o sobie szefostwa, także przeciętnie
~Jan
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 lutego 2020

Pani Magda :) wątek zamknięty Z usług salonu korzystam od kilku lat. Wcześniej chodziłam do Kacpra, a po...
~ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2019

Polecam wątek zamknięty Wizyta pełna relaksu kolor super fryzurka odświeżona Pani (niestety nie znam...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 maja 2019

Uwielbiam! wątek zamknięty Tylko tu! Przyjaciół zapraszam ! Tylko polecać! Pod każdym względem!...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2018

kolor i strzyżenie wątek zamknięty Pan Kacper jest nieoceniony, sprawia, że wizyta w salonie to mega relaks i...
~kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lutego 2018

Przyjemnie zabawnie a przy tym profesjonalnie wątek zamknięty Do prawie 10 lat odwiedzam salon wcześniej na Heweliusza obecnie na Rajskiej....
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

Rzęsy wątek zamknięty Byłam dziś na rzędach u p. Justyny. Rzesy bardzo ładnie zrobione. Dziękuję
~Karolina Kaminska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lipca 2017

wizyta w salonie wątek zamknięty bylam w salonie juz kilkukrotnie i za każdym razem przyjeżdzajac z bardzo...
~stały klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 maja 2017

świetnie wykonana usługa i oczekiwany efekt wątek zamknięty 22.03.2017 był dniem w którym Stwierdziłam ze potrzebuje zmian! zadzwoniłam...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 marca 2017

kosmetyka wysoki poziom wątek zamknięty Dziękuje Pani Justyno kolejny raz.Rzęsy cudowne jak zawsze.Polecam
~lidia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 grudnia 2016

nie polecam nikomu!! wątek zamknięty Nie polecam salonu nikomu, fryzjerzy nieprofesjonalni , chyba niektórzy co...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 listopada 2016

Bądź wierny swojemu salonowi wątek zamknięty Jestem stałą klientką Mateusza, ale w czasie jego nieobecności 'zdradziłam'...
~KL
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lipca 2016

Przedłużanie rzęs 1:1 wątek zamknięty Pierwszy raz skusiłam się na przedłużenie rzęs i jestem bardzo rozczarowana....
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lipca 2016

Nieudana koloryzacja wątek zamknięty Niestety po koloryzacji i jednej poprawce koloru wykonanej w tym salonie...
~Zawiedziona klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 lipca 2016

Włosy uratowane! wątek zamknięty Jestem w Gdańsku przejazdem, wczoraj w Galerii Baltyckiej pokusiłam się o...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2016

Kosmetyczka tragedia wątek zamknięty Byłam u kosmetyczki zrobić paznokcie hybryda , totalna katastrofa, Pani nie...
~Klara
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 marca 2016

Polecam Kacpra wątek zamknięty Jestem stałą klientką Kacpra. Bardzo kreatywny i zdolny fryzjer. Nie...
~Martyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 grudnia 2015

Najlepsi :) wątek zamknięty Od trzech lat jestem stałą klientka salonu.Poleciła mi go kuzynka,która jest...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 listopada 2015

Jestem bardzo zadowolony z usługi wykonywanej przez załogę tego salonu wątek zamknięty Świetna atmosfera i podejście doklienta- najlepszy - marek!
~SC
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry