Salon Fryzjerski Styl

Fryzjerzy

Gdynia, Wielkopolska 403

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Serdecznie Polecam wątek zamknięty Wszystkim polecam ten salon . Obsługa bardzo miła , profesjonalna obsługa ....
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 maja 2017

Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam salon a w szczególność p. Bożenie fryzjeremz pasja i z dużym...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 października 2014

Polecam wątek zamknięty Profesjonalna obsługa i miłe podejście do klienta. Bardzo dobre strzyżenie....
~Aneta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 grudnia 2013

Polecam !! wątek zamknięty Skorzystalem z uslug fryzjerskich w salonie. Jestem bardzo zadowolony z milej...
~Damian
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 grudnia 2012

dobra firma wątek zamknięty korzystam z ich usług już od wielu lat; eksperymenty z innymi salonami...
~Gdynianin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

Lilly - opinia wątek zamknięty Salon Fryzjerski "Styl" to miejsce naprawdę godne polecenia dla każdego, kto...
~Lilly
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 września 2011

profesjonalizm wątek zamknięty Pani Basia uratowała moje zniszczone po farbowaniu, łamliwe włosy, tworząc...
~Aleksa
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2011

zdecydowanie tak! wątek zamknięty Korzystałam z usług fryzjerskich już pare razy, nigdy nie wyszłam z salonu...
~Ola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 czerwca 2011

polecam wątek zamknięty Chcialbym polecic pania Bozenke ktora rewelacyjnie strzyze i potrafi dobrac...
~Marek Nyczk
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 grudnia 2009

asia - opinia wątek zamknięty Polecam Pania Anie bo u niej robiłam piekny baleyage blond i to nie samym...
~asia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 listopada 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
12

postów

10

wątków

do góry