Salon Fryzur Venus.

Fryzjerzy

Gdańsk, Powroźnicza 19

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Świetnie wątek zamknięty Superprofesjonalnie! 10/10 Wróce na pewno!
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 grudnia 2018

Najlepszy!!! wątek zamknięty Trafiłam do salonu Venus z włosami w opłakanym stanie. Panie okazały się...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2017

Pełne zrozumienie klienta :) wątek zamknięty Wiele razy spotkałam się z sytuacją, gdzie podczas wizyty u fryzjera nie do...
~Zadowolona Klientka :)
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lipca 2017

Najlepszy fryzjer w Gdańsku . wątek zamknięty Żona mnie tam za rękaw przyprowadziła . Teraz ja żonę tam pod rękę...
~Stali już bywalcy .
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lipca 2017

Fatalne farbowanie wątek zamknięty Dramat... z farbowaniem włosów czekałam pół roku by odrost był na tyle duży i...
~Makrbeauty
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lipca 2017

rewelacyjna Pani Basia! wątek zamknięty To była moja pierwsza wizyta w salonie Venus. Pani Basia jest...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2017

super salon wątek zamknięty To bardzo dobry salon, profesjonalna i miła obsługa, ceny tez przystępne....
~kruszyna127
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 czerwca 2016

Super fryzjer wątek zamknięty Bardzo dobry salon fryzjerski. Koleżanka korzystała z usług i była...
~marcin23417
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 czerwca 2016

nie polecam wątek zamknięty Nie otrzymałam fachowej porady przy doborze fryzur wręcz przeciwnie.Chciałam...
~Iw
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 stycznia 2016

Profesjonalność i mistrzowskie strzyżenie. wątek zamknięty Trafiłam tu po raz pierwszy z wysuszonymi włosami,które wymagały porządnej...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 maja 2016

Bardzo polecam, mistrzowskie strzyżenie Pani Barbary wątek zamknięty Od wielu lat jestem klientką salonu Pani Barbary Parzyszek i cała...
~Bożena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2016

polecam wątek zamknięty Przechodziłam obok i stwierdziłam że zaryzykuję. Trafiłam na Panią Natalie i...
~ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 listopada 2015

REWELACYJNY SALON FRYZJERSKI. wątek zamknięty Przypadkiem z polecenia tam trafiłam i bardzo jestem zadowolona.Postanowiłam...
~Agnieszka.P.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2015

ZDECYDOWANE TAK! wątek zamknięty Jeszcze nigdy po wyjściu od fryzjera nie byłam tak zadowolona. Cieszę się...
~Paulina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 stycznia 2015

Zdecydowanie bardzo polecam. wątek zamknięty Trafiłam do tego salonu fryzjerskiego przypadkiem.Trzy razu już korzystałam z...
~Helena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 grudnia 2014

Zdecydowanie Polecam wątek zamknięty Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na zakup groponu - po wizycie wiem, że...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 października 2014

Super Fryzjer . wątek zamknięty Profesjonalny salon fryzjerski godny polecenia.Obsługa fantastyczna i bardzo...
~Urszula
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 czerwca 2014

Polecam! wątek zamknięty Długo szukałam "swojego" fryzjera i teraz wiem, że znalazłam :) Salon polecił...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 czerwca 2014

Gorąco Polecam!! wątek zamknięty Gorąco polecam salon Venus. Obsługa jest bardzo miła i w razie jakichkolwiek...
~Maja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 maja 2014

Super męski fryzjer. wątek zamknięty Żona tam mnie wysłała i rację miała. Kreatywne panie wymyśliły dla mnie...
~Jarek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
34

postów

28

wątków

do góry