Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Na chandrę tylko Gabriel! wątek zamknięty Jestem stałą klientką Salonu Gabriel w Gdańsku, długo szukałam takiego...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 stycznia 2019

Wielka porażka wątek zamknięty Witam, jestem zdesperowana wizyta z Salonie Gabriel/ Podwale Grodzkie. Mam...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 stycznia 2019

Polecam salon i p. Sylwie wątek zamknięty Do salonu trafiłam za namową koleżanki i nie żałuję :) Przychodzę tu co...
~Zadowolona klientka - Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 listopada 2018

Pani Asia jest najlepsza! wątek zamknięty Do Pani Asi chodzę od lat! I choć "skok w bok" do innego fryzjera mi się...
~AM
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 października 2018

Pan Krystian - Najlepszy fryzjer w Trójmieście wątek zamknięty Goraco polecam! Do salonu trafilam z polecenia mojej przyjaciolki jakis rok...
~Iwona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2018

Pan Adrian zaskakuje! wątek zamknięty Dziś trafiłem do Pana Adriana po raz pierwszy. Bardzo sympatyczny miło się...
~Klieent
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lipca 2018

Jestem pod wrażeniem. wątek zamknięty Korzystałam z usługi fryzjerskiej p. Sylwii ....doradziła mi zmianę fryzury...
~Zadowolona.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lutego 2018

Serdecznie polecam wątek zamknięty Bardzo fajny salon. Panuje w nim miła atmosfera, jest czysto, ładnie a...
~Iza
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lutego 2018

Świetny fryzjer. wątek zamknięty Polecam gorąco Pana Krystiana.Chodzę do niego ja, mój mąż, dzieci i znajome...
~Wioletta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 stycznia 2018

Na pewno wrócę i polecam wątek zamknięty Za namową koleżanki odwiedziłam ten salon. Fryzura jaką mi zaproponowano...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lipca 2017

Praktykantka wątek zamknięty Okropieństwo, miał byś long bob wyszedł bardzo krótki bob, chłopak który miał...
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 czerwca 2017

Farbowanie wątek zamknięty Tej usługi nie potrafią wykonać, a tym bardziej przyznać się do porażki....
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 maja 2017

~była klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lutego 2017

Koszmar wątek zamknięty Efekt żaden. Z przykrością muszę dać opinie negatywną. Spędziłam w salonie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 listopada 2016

rozczarowanie wątek zamknięty Salon dość drogi, pomyślałam więc że fryzjerzy na wysokim poziomie. Pierwsza...
~siwekemi
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

Polecam Panią Sylwię:) wątek zamknięty Jestem klientką Pani Sylwii od wielu lat i zawsze jestem bardzo zadowolona z...
~Olga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2015

Uczciwa opinia! wątek zamknięty Jestem Klientką tego salonu od dawna. Znam p.Sylwię i lubię być przez nią...
~Magdalena Lis
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lutego 2015

PASEMKA !!! wątek zamknięty Od długiego czasu szukam fryzjera, który potrafi zrobić jasne pasemka bez...
~Magda
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 listopada 2013

ostatnia wizyta wątek zamknięty miałabyć fryzura ze zdjęcia a wyszło to czego bardzo chciałam uniknąć. Moje...
~ann
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 września 2014

Pierwsza i ostatnia wizyta. Wszystkim odradzam. wątek zamknięty Udałam się do salonu na koloryzację po wcześniejszym zaklepaniu terminu i...
~Blondynka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
60

postów

57

wątków

do góry