Kinga

Fryzjerzy Salony kosmetyczne

Gdańsk, marsz. Ferdynanda Focha 7/4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Salon Kinga - bardzo sympatycznie wątek zamknięty Jestem klientem o wielu lat tego salonu. Miejsce i obsługa bez zarzutu, a co...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 listopada 2014

Profesjonalnie wątek zamknięty Ładnie, schludnie, profesjonalnie. Bardzo przystępne ceny a jednocześnie miła...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 listopada 2014

Fachowa obsługa wątek zamknięty Witam. Salon profesjonalny. Przemiła obsługa. Z przyjemnością pojawiam się w...
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 listopada 2014

Miło i profesjonalnie wątek zamknięty Korzystam z usług Salonu Kinga od wielu lat. Nie wyobrażam sobie żeby...
~Maria
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 listopada 2014

Magdalena - opinia wątek zamknięty Czytam te opinie i tak sobie myslę.Jak można tak skrajnie myśleć o jednym...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 września 2014

Świetny salon wątek zamknięty Zawsze jak stamtąd wychodzę jestem zadowolona z usługi :) Miłe panie zawsze...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 maja 2014

Godne polecenia wątek zamknięty w salonie bywam od chyba samego początku, salon widać się rozwija zmienia się...
~Szymon
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 listopada 2013

Bardzo ok wątek zamknięty Komentarz p. Joanny wydaje mi się jakąś ściemą... Po pierwszej wizycie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2012

Średnio wątek zamknięty Nie polecam, gdyż: -za każdym razem półgodzinne opóźnienie - jakość...
~Jaś
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 czerwca 2012

Superfryzjerka Madzia! wątek zamknięty Do Magdy przez przypadek trafiłam dwa lata temu i jestem bardzo zadowolona!!!...
~B.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 grudnia 2011

Super! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z efektów wizyty u Pani Magdy. Rewelacyjnie dobrany...
~M.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 listopada 2011

Juz nie TO wątek zamknięty Korzystałam kilkakrotnie z usług p,Kingi Ostatnio ciężko sie umówić Wiecznie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 września 2011

SUPER !!!!!!!!!!! wątek zamknięty Fachowo, szybko, profesjonalnie. PANI KINGA to prawdziwa stylistka. Jest...
~N
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 maja 2010

Cudowna Pani Magda :) wątek zamknięty Chodzę do Pani Magdy na farbowanie! Jest super! Potrafi rewelacyjnie dobrać...
~Agata
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 lutego 2010

REWELACJA = SATYSFAKCJA wątek zamknięty Trafilam do wspanialego salonu, a wlasciwie do wspanialej fryzjerki, Pani...
~Joanna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 września 2009

Stylista wątek zamknięty Polecam usługi wykonane przez panią Magdę.Swietny stylista,bardzo dobry...
~Anna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 września 2009

Kasia - opinia wątek zamknięty Polecam fryzjerkę Panią Magdę!! Widać, że lubi to co robi, doradzi jak...
~Kasia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 września 2009

Jestem więcej niż zadowolona wątek zamknięty Oddałam sie w ręce pani Kingi i efekt przeszedł moje oczekiwania. Fryzura...
~vertte
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
18

postów

18

wątków

do góry