Salon La Mania

Paznokcie Salony kosmetyczne

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 23

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
super salon wątek zamknięty Polecam salonik . Obsługa i jakość usług na bardzo wysokim poziomie, Pani...
~Wiesia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 stycznia 2014

Super wątek zamknięty miła i fachowa obsługa,przystępne ceny, świetne pomysły, miło przytulnie...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 stycznia 2014

polecam wątek zamknięty Byłem tym salonie u fryzjerki Asia pogadałem do rozmowy dołączyły się inne...
~Gąsowski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 grudnia 2013

M - opinia wątek zamknięty Bardzo miła atmosfera i świetne strzyżenie :) Polecam Panią Karolinę!
~M
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 grudnia 2013

Fryzurka wątek zamknięty Byłam u p.Karoliny i jestem bardzo zadowolona ze strzyżenia i modelowania...
~Klaudia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 grudnia 2013

Justyna - opinia wątek zamknięty Bylam w tym salonie duzo razy, zawsze bardzo mila atmosfera, obsluga...
~Justyna
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 grudnia 2013

polecam wątek zamknięty naprawdę polecam :D byłam dzisiaj pierwszy raz i na pewno wrócę Pan Grzegorz...
~ANGELIKA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 października 2012

Pan Grzesiu jest czadowy! wątek zamknięty Nie dość że jest przemiłym człowiekiem, bardzo pozytywnym to jeszcze potrafi...
~Monika
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lipca 2012

GORĄCO POLECAM wątek zamknięty JESTEM STAŁĄ KLIENTKĄ SALONIKU. TRAFILAM DO NIEGO TROCHĘ PRZEZ PRZYPADEK...I...
~KATARZYNA TYLINGO-CHMIELEWSKA
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 maja 2011

SUPER! wątek zamknięty BARDZO MIŁA I FACHOWA OBSŁUGA. DZIEWCZYNY BARDZO KONTAKTOWE. SZYBKO I W MIŁEJ...
~Mirka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 maja 2011

Polecam! wątek zamknięty bardzo polecam! świetne podejście do Klienta, perfekcja w każdym calu i super...
~Monika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2011

polecam wątek zamknięty polecam wszystkim miło sprawnie fachowo
~klient
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 marca 2011

Wreszcie znalazłam swojego fryzjera i polecam wszystkim w 100%! wątek zamknięty Świetne indywidualne podejście do klienta, dokładny wywiad przed strzyżeniem,...
~Paulina
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 lutego 2011

Baaaaardzo polecam!!! wątek zamknięty Fantastyczny Pan Fryzjer - jestem zachwycona - obsługą, wykonaniem,...
~asik
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 stycznia 2011

Miłe zaskoczenie wątek zamknięty Moja pierwsza wizyta i jestem bardzo miło zaskoczona. Był "duży ruch" mimo to...
~Michalina
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 grudnia 2010

Rewelacja!!! wątek zamknięty Jestem uzależniona od tego miejsca i ludzi którzy tam pracują Karola i Grześ,...
~Julia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 grudnia 2010

kasia - opinia wątek zamknięty Często korzystam z umiejetnośći pracowników tego salonu i śmiało polecam...
~kasia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 maja 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
71

postów

57

wątków

do góry