Salon fryzjerski

Fryzjerzy

Gdańsk, Subisława 28

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aneta Tyrała - ocena Najlepsi Agatka jesteś mega
~Aneta Tyrała
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 29 listopada 2023

Justyna - opinia wątek zamknięty Kompetentne & bardzo profesjonalne p. fryzjerki - zawsze z przyjemnością...
~Justyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 listopada 2019

rewelacja wątek zamknięty Dziś bylam w tym salonie trafiłam do prze -sympatycznej Pani z kręconymi...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 stycznia 2018

Męski odpada wątek zamknięty Pan obcinający tam średnio umie obcinać a inna Pani "szpanuje" cięcie...
~Jan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 września 2017

Dostaniesz to czego dokladnie oczekujesz. wątek zamknięty Pani Kasia ,fryzjerka męska doskonale rozumie temat. Zawsze z wielką checią...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2017

polecam panią Krysię wątek zamknięty Koleżanka poleciła mi salon fryzjerski Monika mówiła idź nie pożałujesz wiec...
~kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 grudnia 2016

Bardzo Zadowolona Klientka wątek zamknięty Jestem stałą klientką tego Salonu Fryzjerskiego. Atmosfera i profesjonalizm...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2016

Zadowolona wątek zamknięty Z usług niniejszego salonu fryzjerskiego korzystam już od kilku lat i nie...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2016

Rozczarowanie wątek zamknięty Skorzystałam z usług salonu głównie sugerując się opiniami, które znalazłam...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 grudnia 2015

Najlepszy salon wątek zamknięty Od kilku miesięcy jestem klientką salonu. Z czystym sumieniem polecam. Zdolne...
~Ada
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 grudnia 2015

Nareszcie zadowolona wątek zamknięty Gdy trafiłam pod ręce p . Oli nareszcie wychodzę z salonu fryzjerskiego...
~MAGDA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 listopada 2015

Polecam p. Olę wątek zamknięty Chodzę tam już wiele lat i nigdy się nie zawiodłam, wręcz żałowałam jak tylko...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2014

Teraz jeszcze piekniej. wątek zamknięty Obsługa profesjonalna i bardzo miła. Zawsze jestem zadowolona. Doradztwo...
~Danka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2014

Najlepszy! wątek zamknięty Pani Małgosia wymiata!
~mw.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2012

PERFEKCJA wątek zamknięty CHODZĘ TAM OD 10 LAT I NIGDY NIE WYSZŁAM STAMTĄD NIEZADOWOLONA, DZIEWCZYNY Z...
~STAŁA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 lipca 2012

profesjonalnie, poleca Panią Krysię! wątek zamknięty Jestem zachwycona. Poszłam do salonu z polecenia znajomej, której włosy...
~Monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 października 2011

BEZKONKURENCYJNY:) wątek zamknięty Chodzę już do tego salonu kilka lat,w międzyczasie zdarzyło mi się dokonać...
~Maja
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 lutego 2011

ANONIM - opinia wątek zamknięty Byłem z tym salonie kilka razy i powiem szczerze, że jest okej ale Pani Kasia...
~ANONIM
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 grudnia 2010

polecam!! wątek zamknięty chodze tam juz jakis czas:) najbardziej polecam panią Agate ;))
~ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2010

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Pani Ania jest Super pod każdym względem
~007
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
29

postów

28

wątków

do góry