Salon Optyczny Ryfa

Salony optyczne

Gdańsk, al. Grunwaldzka 82

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Janusz Graczkowski - opinia wątek zamknięty Przyjazny sklep/zakład dla klienta ,miła obsługa dobre doradztwo .Wykonuje...
~Janusz Graczkowski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 października 2021

Pełen profesjonalizm, bardzo bogata oferta.... wątek zamknięty Od paru lat ja i moja rodzina jesteśmy stałymi klientami salonu optycznego w...
~Pola i Paweł
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lipca 2014

Jestem bardzo zadowolona! wątek zamknięty Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta, duży wybór. Świetne...
~Dominika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lipca 2015

Pan Kierownik to powinien krowy paść na odludziu!! wątek zamknięty Dawno nie zostałam potraktowana tak nieupszejmie! Tupet, arogancja i chamstwo...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lipca 2015

OBSŁUGA PRL wątek zamknięty Jestem załamana panami którzy sprzedają niekiedy naprawdę kosztowne okulary...
~Atama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2015

Arogancja i tupet wątek zamknięty Obsługa arogancka, zachowanie które daje poczucie że lepiej im nie zawracać...
~Anja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 marca 2015

obsluga- wlasciciel- NIE POLECAM wątek zamknięty nic dodac nic ująć tylko zgodzić się z komentarzami poniżej. Pan właściciel...
~Okularnica
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 listopada 2014

Obsługa klienta nie do przyjęcia !!! wątek zamknięty Arogancja, osądzanie i wdawanie sie w dyskusje negatywnie oceniając klienta i...
~Klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 listopada 2014

Jak pozbyć się potencjalnego klienta wątek zamknięty Chciałam jedynie ustalić, jaką dokładnie moc mają okulary, które posiadam....
~KTS
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 listopada 2014

Masakra wątek zamknięty Robilam u nich okulary i byl to pierwszy i ostatni raz. Wsadzili mi zle szkla...
~Zochaaa
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2011

Bulwersyjące zachowanie właściciela wątek zamknięty Fakt, wybór duży, ale powiedzieć, że zachowanie właściciela pozostawia wiele...
~Była stała klienta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 czerwca 2014

wysoka jakość obsługi! wątek zamknięty Polecam. Rok temu zrobiłem okulary. Dobrej jakości, dobrze dobrane i w dobrej...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 czerwca 2014

zadowolony - opinia wątek zamknięty Jestem stałym klientem od wielu lat i nigdy nie było żadnego problemu....
~zadowolony
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 czerwca 2013

rzetelna obsługa... wątek zamknięty Nie owijają w bawełnę.. Mają całkiem spory asortyment ale orientują się w nim...
~jr
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 lutego 2011

..... wątek zamknięty Właściciel - .... koleś, uśmiech do momentu aż klient nie zapłaci. Później ma...
~teneryfa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 października 2010

polecam wątek zamknięty Gorąco szczerze polecam. Profesjonalna, rzetelna pomoc w doborze okularów....
~anna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
19

postów

16

wątków

do góry