Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marta Owczarzak - opinia wątek zamknięty Moje doświadczenia z salonem spareda są tragiczne. Miałam wykonany zabieg...
~Marta Owczarzak
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 września 2021

Szczerze polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług salonu,zabiegi są skuteczne a ceny...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 września 2013

Polecam :) wątek zamknięty Od około dwóch lat korzystam z usług w salonie SPA REDA. Chodzę na rożne...
~Karolina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 marca 2012

MagdaF - opinia wątek zamknięty Witam Jestem stałą klientką. Z usług p. Iwonki korzystam od ponad roku i...
~MagdaF
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 marca 2012

Bardzo dobry salon. Polecam wszystkim ktorzy szukaja profesjonalnych uslug wątek zamknięty Bardzo dobry salon. Polecam wszystkim ktorzy szukaja profesjonalnych uslug
~Robert
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 września 2011

Pełny profesjonalizm wątek zamknięty Od wielu lat szukałam tak miłego i profesjonalnego miejsca. Korzystałam już z...
~Mariola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 września 2011

bardzo polecam!!! wątek zamknięty korzystałam z usłu jak na razie tylko 2-krotnie ale muszę przyznac, że salon...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 lutego 2009

piękna na ślub wątek zamknięty polecam serdecznie-zabiegi przedślubne-oczyszczanie cery, nawilzanie rak i...
~tina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 listopada 2008

POLECAM!!!!!! wątek zamknięty Fachowa obsługa ,miła obsługa ,przesympatyczne dziewczyny. Po zabiegach u...
~BEATA
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 listopada 2008

Polecam! wątek zamknięty Obsługa pierwsza klasa, salon czysty i ładnie urzadzony. zabiegi wykonywane...
~Asik
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 października 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
10

postów

10

wątków

do góry