Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magdalena - ocena Superr stażyści się spisali pełen profesjonalizm serdecznie polecam
~Magdalena
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 27 listopada 2023

Mirosław - opinia wątek zamknięty Moja ocena punktowa jest niewystarczająca, ponieważ nie mówi wszystkiego....
~Mirosław
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 maja 2020

Sylwia - opinia wątek zamknięty Pani Edytka przecudowna kobieta. Najlepszy fryzjer na świecie
~Sylwia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 marca 2020

Najlepszy salon! wątek zamknięty Profesjonalne podejście w każdym calu, szczególnie polecam usługi Pana Roberta!
~Dominik
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 października 2018

Świetni Fryzjerzy !! polecam wątek zamknięty Z usług salonu korzystam już 10 lat. Za każdym razem profesjonalne podejście,...
~Bartek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 lipca 2018

Najlepszy salon ! wątek zamknięty Najlepszy salon w Trojmiescie! Chodze do Niego juz od 4 lat zawsze jestem...
~Weronika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 marca 2018

Najlepszy salon w Trójmieście wątek zamknięty Nigdy się nie zawiodłam! Niezależnie, czy podcinam końcówki, czy kompletnie...
~Sonia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 marca 2018

Tragedia wątek zamknięty Nie polecam. Tak złej fryzury dawno nie miałem i nic z tym nie mogłem zrobić,...
~Dawid
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 marca 2018

Najlepsi! wątek zamknięty Najlepszy salon w Trojmiescie! Jesli szukasz przystepnej ceny, pomocnej...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 marca 2018

Salon godny polecenia wątek zamknięty Salon godny polecenia profesjonalna obsługa.
~Klara
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 marca 2018

Profesjonalnie! wątek zamknięty Super wykonana usługa fryzjerska,wyczucie w dobieraniu fryzury i...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 marca 2018

Mega WYCZES!!! wątek zamknięty Ninia i Aska... no coz zawsze jak moja zona od Was wraca zakochuje sie na...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 marca 2018

Najlepsi wątek zamknięty Jest tak, że chce sie wracac ;)
~Ruda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 marca 2018

Szczerze Polecam wątek zamknięty Jestem wierna temu miejscu ok 15 lat! Bardzo korzystne godziny otwarcia...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 marca 2018

Szczerze polecam !!! wątek zamknięty Najlepszy salon w jakim byłam :) Pani Nina zawsze uśmiechnięta , chętnie...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 marca 2018

Rewelacja wątek zamknięty Jestem klientka tego salonu od wielu lat. Zdarzało mi sie sporadycznie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 marca 2018

Super salon wątek zamknięty Jestem regularnie u Pani Natalii, zawsze zadowolony :) polecam!
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2017

Jak zwykle git wątek zamknięty Polecam P. Natalie . Solidna za kazdym razem nic tylko chodzic z glowa do gory !
~SR
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 stycznia 2016

Wysoki standard wątek zamknięty Poziom uslug na najwyzszym poziomie. Kulturalna obsluga ,profesjonalny...
~Jan
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 grudnia 2015

Polecam wątek zamknięty Zdecydowanie najlepszy salon fryzjerski w Sopocie. Pracuje tam wielu...
~TW
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 grudnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry