Salon Urody Iwona

Fryzjerzy Przedłużanie rzęs Paznokcie

Gdańsk, al. Jana Pawła II 11 b

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fryzura na medal wątek zamknięty Kolejny już raz korzystam z usług fryzjerskich u p.Iwony.Za każdym razem...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 stycznia 2019

Polecam wątek zamknięty Zawsze wychodze zadowolona, zabiegi sa dobrze wyjasnione. Salon godby pilecenia
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 czerwca 2018

SALON IWONA wątek zamknięty Profesjonalna i bardzo miła obsługa .Wysoki poziom usług . Ceny przystępne....
~Zosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 marca 2018

Nie polecam wątek zamknięty Do tego salonu trafiłam z jednych portali typu gruper. Wybrałam usługę ombre....
~Marysia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 września 2013

POLECAM!!! wątek zamknięty Byłam w Salonie Iwona na przedłużaniu paznokci, rewelacja wykonane starannie...
~anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 marca 2014

idealne rzęsy tylko w tym salonie ! wątek zamknięty Korzystam z usługi przedłużenia rzęs już od bardzo dawna i ani razu nie...
~K.D.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 stycznia 2014

Najlepszy salon ! wątek zamknięty Bardzo długo szukałam swojego salonu i odpowiedniej fryzjerki od której...
~Karola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 stycznia 2014

Super Salon wątek zamknięty Witam, jakiś czas temu byłam w salonie Iwona na przedłużanie rzęs. Obsługa...
~Nila
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 lipca 2013

Pani Iwonka najlepsza! wątek zamknięty Polecam w tym salonie Panią Iwonkę! Do niej mam najwieksze zaufanie wśród...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 października 2012

Super przedłużanie rzęs! wątek zamknięty Zawsze bardzo chciałam przedłuzyć sobie rzęsy, ale nie mogłam się do tego...
~marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 października 2012

Polecam! wątek zamknięty Polecam ten salon! Pierwszy raz byłam tam u fryzjera- byłam się bo ciężko...
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry