Salon Urody Lorien

Salony kosmetyczne

Rumia, Dąbrowskiego 40

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewa - opinia Polecam! Henna pudrowa wykonana przepięknie, kolor idealnie dobrany. Laserowa...
~Ewa
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 maja 2022

Magdalena - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Panie potrafią bardzo dobrze dobrać zabiegi. Po paru...
~Magdalena
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 marca 2022

Mój ulubiony salon wątek zamknięty Salon Lorien poleciła mi koleżanka. Jestem bardzo zadowolona. Profesjonalne...
~Iza
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lutego 2018

Profesjonalizm i gwarantowane zadowolenie wątek zamknięty Salon Urody Lorien jest super, polecam wszystkim paniom, zabiegi...
~Krystyna Jendykiewicz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2017

Profesjonalna obsługa wątek zamknięty Polecam Salon Urody Lorien. Profesjonalna obsługa. Miła atmosfera. Polecam...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 czerwca 2017

gorąco polecam ten salon wątek zamknięty Najbardziej profesjonalna obsługa z jaką się spotkałam w salonach...
~Małgorzata Lubowiecka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2017

Profesjonalizm wątek zamknięty Jestem mega zadowolona. Wiedza i podejście do klienta pierwsza klasa....
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 listopada 2016

Super wątek zamknięty Profesjonalizm od A do Z połączony z rewelacyjną atmosferą sprawiają, że po...
~Daria
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 października 2015

Cudowna atmosfera i profesjonalna obsluga! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z uslug. Moje brwi po wizytach w salonie są...
~Asia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 października 2016

Goraco polecam ! - Miss Polski Ziemi Kaszubskiej 2012 wątek zamknięty Polecam!! Gabinet profesjonalny , obsługa na najwyższym poziomie + przemiłe ,...
~Miss Polski Ziemi Kaszubskiej 20
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 września 2016

Dziewczyny są boskie :) wątek zamknięty Polecam bardzo gorąco .... Czynią cuda ze stopami , paznokciami , brwiami i...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 czerwca 2016

Goraco polecam !!! wątek zamknięty Pierwszy raz zdecydowałam się na regulację i henne brwi. Efekt niesamowity....
~Kamila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2016

Polecam!:) wątek zamknięty Jestem zadowolona z obsługi i jakości zabiegów. Użyte kosmetyki trafnie...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 marca 2016

Oczyszczanie i mikrodermabrazja wątek zamknięty Z usług Salonu Lorien miałam PRZYJEMNOŚĆ korzystać wielokrotnie. Agata i...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 stycznia 2016

Z czystym sercem i największą radością POLECAM!! wątek zamknięty Z usług Salonu Urody Lorien korzystam od ponad roku.Poleciła mi Go koleżanka...
~Emilia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 grudnia 2015

Polecam! wątek zamknięty O salonie dowiedziałam się od koleżanki i gorąco mogę go polecić! Bardzo...
~.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 grudnia 2015

100 % satysfakcji wątek zamknięty Małgosia bardzo dziękuję za chwile relaksu . W 100 % polecam obsługa przemiła...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 listopada 2015

super salon wątek zamknięty Bardzo polecam ,profesjonalna obsługa miła atmosfera no i panie wiedzą co...
~Elżbieta
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2015

Magda - opinia wątek zamknięty Najlepszy salon na świecie ! :) :) :)
~Magda
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2015

Czar i klasa wątek zamknięty Cudowna atmosfera....Dziewczyny sprawiają, że każda kobieta bez względu na...
~Ani
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry