Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ANIA - opinia wątek zamknięty Salon URODA to niezwykle i klimatyczne miejsce. Mozliwosc wykonania wielu...
~ANIA
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 lutego 2021

Izabela - opinia wątek zamknięty Jestem świeżo po kolejnym zabiegu usuwania owłosienia, zabiegi były nie...
~Izabela
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 stycznia 2021

Jerzy - opinia wątek zamknięty Witam. Zachęcam wszystkich do odwiedzin salonu. Wspaniałe miejsce, super...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 stycznia 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty SUPER ! Jak zawsze milo i profesjonalnie
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 stycznia 2021

Ewelina G - opinia wątek zamknięty Pozdrawiam Panie i bardzo dziękuję za doradzenie mi w moim problemie. Pomoc...
~Ewelina G
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 stycznia 2021

Basia - opinia wątek zamknięty Super polecam. Niepowtarzalna atmosfera wysoka jakość usług. Jestem stała...
~Basia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 stycznia 2021

anka - opinia wątek zamknięty Mozna lepiej ale ok nie bede sie rozwijac
~anka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 września 2019

Ogromny PLUS za kompetencje wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, na pewno wie co robi. Nie ma żadnego naciągania, tylko...
~Danurta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 marca 2019

Zdecydowanie polecam. Pełen profesionalizm miła obsługa i przystępne ceny wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony. Usługi wykonane zupełnym profesjonalizmem. Cena...
~Tmasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 października 2017

Polecam super obsługa wątek zamknięty Nic dodać nić ująć, zdecydowanie polecam
~EWA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 grudnia 2015

laser frakcyjny wątek zamknięty Zabieg drogi ale wart swojej ceny najlepszy jaki do tej pory zastosowałam nie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 października 2015

Carbo-rewelacja wątek zamknięty świetna i fachowa obsługa (Pani Edyta -rewelacja ) . Chodzę na carbo -bardzo...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 marca 2015

salon godny polecenia wątek zamknięty Witam. Salon kosmetyczny który spełnia moje oczekiwania 😏....
~klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 października 2014

GORĄCO POLECAM WIZYTĘ W TYM SALONIE wątek zamknięty Bardzo wysoka kultura obsługi, bardzo wysoka jakość zabiegów, przystępne ceny...
~ja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry