Salon Urody Maska

Salony kosmetyczne Paznokcie Fryzjerzy

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 23/19

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pani Iwonka najlepsza wątek zamknięty Pani Iwonka to fryzjerka, która w swoją pracę wkłada mnóstwo serca. Jest...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 listopada 2017

Najwyższa ocena dla Pani Eweliny wątek zamknięty Sympatyczna Pani kosmetyczka wykonuje swoją prace bardzo...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 listopada 2017

Polecam każdemu wątek zamknięty Pani Iwonka robi cuda z włosami. Moje były martwe połamane i bez blasku po...
~Anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 października 2017

Super wątek zamknięty Serdecznie polecam i zachecam do zrobienia pazurków w Tym salonie Po pierwsze...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 czerwca 2017

Usługi kosmetyczne-manicure wątek zamknięty Korzystałam z usług 1 raz.Ogólnie byłam zadowolona ale jak lakier hybrydowy...
~Jola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2016

Magda - opinia wątek zamknięty Od kilkunastu miesięcy w salonie obsługuje tylko jedna osoba,kosmetyczka jest...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 listopada 2015

ocena manikiuru i pedikiuru wątek zamknięty Już drugi raz skusiłam się ze względu na ceny na wykonanie manikiuru i...
~Inka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2015

Ewa - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyty u fryzjerki : ) Przesympatyczna osoba która...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2015

Zadowolone klientki wątek zamknięty Przemiła obsługa przyjazna atmosfera, super ceny i rewelacyjny efekt końcowy...
~Amanda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 października 2014

Salon dla wymagających, pragnących dopieszczenia klientek! wątek zamknięty Serdecznie polecam! Już kilkakrotnie wybrałam się na manicure hybrydowy do...
~stały klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 października 2014

zachwycona wątek zamknięty Kilka dni temu pierwszy raz skorzystalam z manicure w tym salonie i jestem...
~Martyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 października 2014

Witam wątek zamknięty Gdy przyszłam po raz pierwszy dziewczyny przyjęły mnie z uśmiechem na twarzy....
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 września 2014

Polecam wątek zamknięty Szczególnie jestem zachwycona Panią Beatą, jest osobą bardzo kontaktową,...
~Dominika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2014

Cierpliwie wątek zamknięty Paznokcie, gładziutkie nogi i super fryzura dopasowana do mojego charakteru....
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2014

Strachy na lachy wątek zamknięty Pierwszy raz w zyciu miałam robione manicure, bo nie cierpię gdy ktoś dotyka...
~moniazar
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2014

Salon Maska wątek zamknięty Już nie ma P.Ewy z Salonie Maska.Polecam P.Beatę dla Manicure i...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2014

najlepszy fryzjer dla dzieci! wątek zamknięty Polecam salon przede wszystkim jako miejsce przyjazne dzieciom (bo innych...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2014

Manicure wątek zamknięty Jestem stałą bywalczynią tego salonu,korzystam nie tylko z manicure hybrydowy...
~Stała klijętka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 stycznia 2014

PANI EWA wątek zamknięty PANIĄ EWĘ KOSMETYCZKĘ ZNAM JESZCZE Z GDYNI,MIMO,ŻE MIESZKAM W GDŃSKU I MAM...
~AGNIESZKA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 grudnia 2013

Wow wątek zamknięty Rewelacyjna fryzjerka-Gosia, która świetnie ogarnia loki, naprawdę wie co i...
~Andzia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 listopada 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry