Salon Urody Viva

Fryzjerzy Salony kosmetyczne

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 38/26

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
SylwiaG - opinia Zdecydowanie nie polecam. Po dłuższej przerwie w wizytach u kosmetyczki,...
~SylwiaG
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 28 marca 2023

Joanna Formela - opinia Wszystkie Panie kosmetyczki są bardzo profesjonalne i mile, u każdej Pani...
~Joanna Formela
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 12 sierpnia 2023

Joanna Formela - opinia Pani Beata robi cuda z moimi niesfornymi włosami, zawsze świetnie podcięte...
~Joanna Formela
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 12 sierpnia 2023

Bor - opinia Nie polecam. Tragedia. Fryzjerzy męscy koszmar. Wykonana fryzura oszpeca.
~Bor
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 października 2022

J - opinia wątek zamknięty Pani T. Jest cudowna, dokładna jak zawsze stawia na pełen profesjonalizm
~J
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 listopada 2021

Basia - opinia wątek zamknięty Wrażenia pozytywne.Korzystałam z usługi fabowania i strzyżenia u Pani Pauliny...
~Basia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 czerwca 2020

Rewelacja wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona!Ścinałam i farbowalam włosy z ciemnych na...
~Magda
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 maja 2018

Żenada wątek zamknięty Wczoraj byłem z moją połową w salonie Viva. Ja na całościowe strzyżenie ,...
~janusz
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 grudnia 2018

masakra wątek zamknięty Nie polecam, fryzjerki robią co chcą. Włosy po scięciu nawet odorobine nie...
~Długowłosa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2018

Kosmetykę polecam jak najbardziej! wątek zamknięty Zawsze robię tam paznokcie i brwi :) zawsze wychodzę zadowolona :) paznokcie...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 grudnia 2017

Boki i tył wątek zamknięty zawsze zadowolony,polecam
~Lukas
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 listopada 2017

Fryzjerki na męskim pierwsza klasa wątek zamknięty strzygę się tam od lat, można się nawet umówić na godzinę.
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lipca 2017

Polecam wątek zamknięty Fryzjerstwo męskie jest zawsze profesjonalne szybko ,staranie i Pnie zawsze...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 stycznia 2017

Boki i tył wątek zamknięty Zawsze jestem zadoolony,wole polskie fryzjerki w osiedlowym salonie niz...
~Bobas
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 stycznia 2017

Fryzjerstwo męskie wątek zamknięty Osoba wykonująca usługę strzyżenia wykonała ją mało profesjonalnie,...
~Długoletni rozczarowany klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 grudnia 2016

POLECAM!!!!! wątek zamknięty Profesjonalna obsługa bardzo miłe Panie polecam, jestem bardzo zadowolona z...
~Kaśś
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 listopada 2016

polecam Panią Tamarę! wątek zamknięty Fajna osoba,można z nią mile porozmawiać .Usługi wykonuje na najwyższym...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 września 2016

moja opinia wątek zamknięty wszystkie kosmetyczki w salonie viva są ok ale p.Tamara wyróżnia się spokojem...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 września 2016

Polecam wątek zamknięty Ja skorzystałam z usługi farbowania w tym salonie wielokrotnie i musze...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2016

PANI EMILA TO TOTALNY NIEWYPAŁ SALONU wątek zamknięty niestety nie polecam tej pani. chodziłam zawsze do pani Magdy dałam sie...
~niezadowolona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
80

postów

66

wątków

do góry