Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Stała klientka wątek zamknięty Koloryzacja i strzyżenie na najwyższym poziomie na bardzo dobrych kosmetykach...
~Asia
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 listopada 2018

Super super super wątek zamknięty Jestem klientką od dłuższego czasu, odkąd chodzę do Pani Ady regularność...
~OlaSz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

Polecam wątek zamknięty Kreatywność, profesjonalizm, pewność w działaniu i w efekcie bardzo fajnie...
~iwona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 lipca 2016

Polecam!!! wątek zamknięty Bardzo miła i fachowa obsługa.Wyszłam z salonu baaardzo zadowolona :)Polecam.
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 grudnia 2015

Gorąco polecam! wątek zamknięty Byłam po raz pierwszy u Pani Ady i mogę ją z całą pewnością polecić. Już nie...
~Paulina Sz.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 maja 2015

Ada to Mistrzyni wątek zamknięty Jestem klientką Ady od kilku lat - To nie tylko Profesjonalistka, ale przede...
~mama Mai
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 maja 2015

Iwa wątek zamknięty Po raz kolejny wyszłam zadowolona z usługi fryzjerskiej,dziękuje p.Ado
~Iwa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 marca 2015

Bardzo zadowolona wątek zamknięty Weszłam z fryzurą bez ładu i składu wyszłam zadowolona i nieszczęśliwa, że...
~Minglei
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lutego 2015

A D E L L wątek zamknięty Ada jest czarodziejką, rozumiemy się bez słów... Zawsze, powtarzam, zawsze...
~nootria
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 października 2014

Najlepiej :) wątek zamknięty Jestem stałą klientką pani Ady od ok 2 lat (a salonu Adell od początku...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 stycznia 2015

Polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim zabieg Keratynowy.Rewelacja przez pol roku ani razu nie...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 grudnia 2014

Polecam! wątek zamknięty Wyszłam dobre kilka lat młodsza, piękniejsza i uboższa, ale było warto!...
~Maria
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 listopada 2014

Profesjonalizm wątek zamknięty Fryzura dopracowana do perfekcji, bardzo miła obsługa. Dobry klimat w ładnym...
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 listopada 2014

Polecam! wątek zamknięty Chodzę już czas jakiś i jestem bardzo zadowolona. Poleciłam dwóm znajomym,...
~iza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 września 2014

MaNaiqin - opinia wątek zamknięty Miła obsługa, fachowa porada, świetne strzyżenie. Polecam.
~MaNaiqin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 września 2014

Profesjonalizm wątek zamknięty Utalentowana,kreatywna osoba pracująca w salonie.
~Aneta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2014

Wysoka półka wątek zamknięty Wszedłem z ulicy, odczekałem 10 min. pani przyjęła mnie bardzo sympatycznie,...
~student
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry