Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mk - opinia Najlepsza fryzjerka to Pani Natalia.
~Mk
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 czerwca 2023

Arek - opinia Nie polecam. Fryzierka która mnie obsługiwała nie ma pojęcia o strzyżeniu . Z...
~Arek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 grudnia 2022

żaneta - opinia wątek zamknięty Przedurzylam włoski w tym salonie są naprawdę dobrej jakości.Zawsze są do...
~żaneta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 czerwca 2021

xxxxxxx - opinia wątek zamknięty bylem pierwszy raz pani liliana swietnie mnie obciela:)
~xxxxxxx
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 czerwca 2019

zwiedziona wątek zamknięty Myślałam ,że trafiłam do profesjonalnego salonu fryzjerskiego, a tu porażka...
~cobra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 maja 2019

Super Polecam!! wątek zamknięty Witam byłem w salonie już parę razy i za każdym razem wychodzę z uśmiechem a...
~Klient
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 marca 2019

Serdecznie polecam!!! wątek zamknięty Odwiedziłem ten salon przez przypadek, kiedy byłem w Auchan na zakupach i od...
~Adam
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 marca 2019

Słabe strzyżenie wątek zamknięty Niestety ja w tym zakładzie trafiłam źle, obsługa miła i sympatyczna jednak...
~Mała
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 grudnia 2018

Męski strzyżenie wątek zamknięty Bez zarzutów, fryzjer pewny, rozmowny, usługa na bardzo dobrym poziomie i...
~Przemek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 grudnia 2018

Super fryzjer wątek zamknięty Najlepszy fryzjer. Panie bardzo miłe i doskonale znają się na swojej pracy....
~Patrycja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 czerwca 2018

Polecam wątek zamknięty Przemiła obsluga, przyjazny lokal, jestem bardzo zadowolony. Niedługo moja...
~Aleksander
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 czerwca 2018

Zadowolona klientka wątek zamknięty W efekcie końcowym koloryzacja idealnaMiła obsługa pełen profesionalizm
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 czerwca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry