Salon fryzjerski JuKu

Fryzjerzy

Gdańsk, Świętokrzyska 134/38

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Elżbieta - ocena Profesjonalizm najlepsze marki do pielęgnacji przecudowne fryzjerki znające...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 18 stycznia 2024

Marta - opinia Nie byłam w lepszym salonie, a sporo przeszłam z fryzjerkami. Dopóki nie...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 listopada 2022

MC - opinia Uwielbiam podejście Pani Magdy do moich włosów, polecam
~MC
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 listopada 2022

natka - opinia Magdalena jest bardzo utalentowana fryzjerka widac ze wciąz sie uczy nowych...
~natka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 października 2022

Adam - opinia wątek zamknięty Pani Natalia jest profesjonalistką w swoim fachu. Polecam :).
~Adam
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 marca 2021

A. S. - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. P. Magda super doradziła z fryzurą. Atmosfera też...
~A. S.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 marca 2021

Dzołana - opinia wątek zamknięty Magdalena robi cuda! Niezwykle utalentowana osoba!
~Dzołana
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 stycznia 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z koloru włosów, Pani Magda robi śliczne blondy i w...
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 marca 2020

Gosia - opinia wątek zamknięty Piękny salon , atmosfera bardzo przyjazna , a Pani Magda bardzo...
~Gosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 marca 2020

Tomek - opinia wątek zamknięty Super, fajna atmosfera i pełny profesjonalizm
~Tomek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 marca 2020

klientka - opinia wątek zamknięty Genialny salon! Świetna obsługa, bardzo profesjonalne podejście, dokładnie...
~klientka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 marca 2020

Bożena - opinia wątek zamknięty Super koloryzacje i atmosfera najlepsza w trójmiejskie
~Bożena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 marca 2020

Małgosia P. - opinia wątek zamknięty Do tego Salonu chodzę systematycznie, ponieważ kiedy Pani Magda pierwszy raz...
~Małgosia P.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 marca 2020

Sylwia - opinia wątek zamknięty Super miła obsługa i profesjonalne podejście do klienta. Polecam z czystym...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 marca 2020

Robert - opinia wątek zamknięty Fajnie zrobiony salon i można wypić w gratisie nie tylko dobrą kawę ale...
~Robert
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 marca 2020

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Polecam miła i profesjonalna obsługa
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 lutego 2020

Profesjonalnie i sympatycznie wątek zamknięty To wyjątkowe miejsce, gdzie poczułam się zaopiekowana i dopieszczona ;) w...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 czerwca 2019

Sesja u pani Magdy wątek zamknięty To już trzecia wizyta moja i mojej 15-letniej córki w salonie u pani Magdy....
~Ania B.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 marca 2019

Zadowolona wątek zamknięty Farbowanie i strzyżenie. Jestem bardzo zadowolona. Byłam 2 tygodnie temu,...
~Gosia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 grudnia 2018

Wspaniały salon i fryzjer wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Kosmetyki bardzo dobrej jakości. Super atmosfera....
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 grudnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry