Jestem klientem juz od dłuższego czasu , chodzę na drobny zabieg, jestem za każdym razem zadowolony po wyjściu z salonu , miła obsługa , fachowość na wysokim stopniu
Za rozsądne pieniądze.
Zdecydowanie polecam wszystkim znajomym i nowym klientom.