Widok
Salon godny Polecenia!!
Jestem klientem juz od dłuższego czasu , chodzę na drobny zabieg, jestem za każdym razem zadowolony po wyjściu z salonu , miła obsługa , fachowość na wysokim stopniu
Za rozsądne pieniądze.
Zdecydowanie polecam wszystkim znajomym i nowym klientom.
Za rozsądne pieniądze.
Zdecydowanie polecam wszystkim znajomym i nowym klientom.
Moja ocena
Kącik Urody
kategoria: Salony kosmetyczne
obsługa: 6
oferta: 6
jakość usług: 6
klimat i wystrój: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6